Binbaşı Charles Garnett
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


png

Charles Garnett Özel Bir Operasyonda Komutanlık Yaparken

İsim : Charles Garnett

Kod Adı : [Meta-Cortex]

Rütbe : Seviye-4

Mevcut Konum : █████-15

Cinsiyet : Erkek

Yükseklik : 167 Cm

Doğum Tarihi : 16 Nisan 1989

Mevcut Yaş : 30

Biyografi : Charles Garnett , on sekiz (18) yaşında Ulusal Polis (Fransa) teşkilatına katılarak profesyonel kariyerine başladı. Polislik görevinin ilk dört yılında , Garnett Komiser Yardımcısı rütbesine gelmeden önce temel savaş eğitimi, ileri bireysel eğitim ve polis liderliği eğitimi aldı.

Sonraki iki yıl içinde, Garnett, Fransa'da 4 yıl boyunca görevini yapmaya devam etti. Daha sonra Baş Komiser rütbesine yükseldikten sonra Emniyet Amiri rütbesine yükselmek için hem mülakat hem de yazılı sınava girdi ve başarılı oldu. Emniyet Amiri olduğu süre boyunca, Garnett ceza adaletinde yüksek lisans derecesi aldı. Kariyerinin sonunu ise geçirdiği bir sakatlık yüzünden getirmek zorunda kaldı.

Garnett özel tıbbi bir tesiste iyileşene kadar bakım aldıktan sonra tamamen emekli oldu. Ancak kendisi yaptığı başarılı operasyonlar alanında kapsamlı geçmişi nedeniyle, Garnett, Kurumun potansiyel teşvik listesindeydi. Sonunda, Sayın Garnett, Kurum TKB (Taktiksel Kaos Birliği) Gücüne entegre edilme teklifini içeren bir Kurum tarafından ele alındı. Bu özel gücü yönetmek ona zor geleceğini düşünse de tamamen kabul edince Binbaşı rütbesine yükseltildi.

Mevcut Görevler: Başlıca Garnett, TKB (Taktiksel Kaos Birliği) Birimindeki operasyonları ve acemi eğitimlerini denetlemek için █████-15'de konuşlandırılmıştır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License