Davranışta Temeller
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


ID: 00-00-04

Yıllar önce ılık bir akşam…

Neredeyse her uyanık dakikayı Angel ile sekiz gün geçirdikten sonra, ona sadece bir şey söylemem gerektiğini biliyordum. Gece geç saatlerde, uyumadan hemen önce kulağına fısıldadım.

Gülümsedi - Beni gülümseten türden bir gülüş -. Ve "Yetmiş beş yaşındayken hayatımı ve genç olmanın nasıl bir şey olduğunu düşünürken, umarım bu anı hatırlayabilirim." diyerek kulağıma fısıldadı.

Birkaç saniye sonra gözlerini kapattı ve uykuya daldı. Oda huzurlu - neredeyse sessizdi. Tüm duyabildiğim, nefes almasının yumuşak mırıltısıydı. Birlikte geçirdiğimiz zamanı ve bu anı mümkün kılan hayatımızdaki bütün seçimleri düşünerek uyanık kaldım. Ve bir noktada, ne yaptığımızın veya nereye gittiğimizin önemi olmadığını anladım.

Gelecek de bir anlam ifade etmedi.

Tüm önemli olan anın huzuruydu.

Sadece onunla olmak ve onunla nefes almak.


QPOvZj.jpg

Ariel hikayenin yazılı olduğu kağıdı kalça cebine koydu. Hikayeleri her zaman seven bir çocuktu ancak şu an hikaye okumanın ne zaman nede yeriydi. Mahalle kaos içindeydi. 3 çocuk. Mahallede sadece bir hafta içinde 3 çocuk kaybolmuştu. Hepside Ariel'in yakın dostlarıydı, polisler mahalleyi 4 gündür sıkı gözetime almışlardı.

Ariel günlük ifade raporunu doldurup bisikletine bindi. Arkadaşlarına ne olduğunu cidden çok merak ediyordu.

Ölmüşler miydi ? Şu anda neredeydiler ? Manyak bir adamın cinsel arzuları yüzünden mi kaçırılmışlardı ?

Ariel tüm bunları düşünürek evine gitti. Ailesi eve henüz gelmemişti. Ariel arkadaşlarının nereye kaybolduğunu çözmeye kararlıydı yoksa meraktan çatlayacaktı. Porno dergilerini masanın üzerinden atarak şehrin haritası üzerinde çocukların kayboldukları yerleri işaretledi ancak aralarında ne bir bağlantı ne de ortak bir yöne bağlanan bir yol bulabilmişti. Tamamen rastgeleydi. Ariel en iyi canlı gözlem yapmak diyerek haritayı kapattı. Kayboldukları noktalara gidecek ve bir delil arayacaktı.
Delil aramak işin kolay kısmıydı. Ariel polisleri nasıl atlatacağını düşündü. Belki sokaktan geçen serserinin birinden birkaç torpil alabilirdi yada sadece izinde isteyebilirdi.

Ariel not defterini çıkartarak içini biraz eşeledi. Çoğunluğu sevdiği kıza yazılmış şarkı ve şiirlerden oluşuyordu. Ariel onlara göz gezdirirken birazcık kızardı. O kızı hala seviyordu ancak bunların hiç birini ona veremezdi. Ariel odaklanarak boş sayfayı açtı. Büyük planı bu gece başlayacaktı. Ailesine bir arkadaşında kalacağını söyleyen sahta bir not yazdı ve evden eşyalarını alarak ayrıldı.

İlk olarak birinci suç mahalline ilerledi. Şansına buradaki polisler şu anda bilmediği bir nedenden dolayı görev yerlerini terk etmişlerdi. Ariel polis kordonunun üzerinden atlayarak ilk suç mahalline yani göl kenarına geldi. Görünürde kurcalamaya değecek hiçbir şey bulamadı. Otların arasına, gölün dibine hatta ağaç dallarının üzerinde bile bir ipucu bulamadı. Suçlu her kimse işini çok sağlam yapıyordu.

Ariel ikinci suç mahalline doğru yola çıkmaya hazırlanırken arkasından bir dal çatırtısı duydu. Evinden aldığı ekmek bıçağıyla savunma poziyonuna geçerken etrafına deliler gibi dikkat ediyordu. Bu o muydu? Sıra ona mı gelmişti ?

Ay tepeye çıktığı sırada Ariel onu gördü. Bunu nasıl tanımlayacağını kelimelere dökemedi. insandı ama kesinlikle bir insan değildi. O "kız" ona doğru yürürken Ariel yerinden dahi kıpırdayamadı. Çığlık atmaya çalışıyor ama yapamıyordu. Kendi ses telleri ona ihanet ediyordu. Ve işte o an gerçekleşti. Kız onun tam önünde durdu. Bıçağını Ariel'in göğüs kafesine sert bir darbeyle sapladı.

Bağırmaya hazırlanan Ariel durdu. Hiç acı hissetmiyordu. Koyu kan sakin bir şekilde damlıyordu. Acıtacağını düşünmesine rağmen bu… Ariel doğru kelimeleri zihninde toparladı. Zevk vericiydi.
Şehvet damalarında akmaya devam ediyordu. Ariel ağırlaşmaya, kendini yorgun hissetmeye başladı.
Bayıltacak türden bir yorgunluk değildi. Tatlı bir yorgunluktu bu. Ariel gözlerini kapadı.

[[span style="line-height: 121%; font-family: 'Parisienne', cursive; font-size: 24px;"]]

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License