RSC-002
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


rating: +35+x
RSC-LOGO

» SINIFLANDIRILMA NOTU «

YÖNETİCİ İZNİ İLE BELGE SUNULDU

GİRİŞ YAPILDI

Sınıflandırılma Tarihi: ██/██/18██
Güvenlik Gümrüklemesi Seviyesi: Seviye 3Saklama Prosedürleri: RSC-002'nin 5 örneği [RSC-002-A,B,C,D ve E] Tesis-202'nin Sector-2 kanadındaki 10 metre²lik çelik, demir ve kurşun ile güçlendirilmiş güvenli muhafaza odasında muhafaza edilmelidir. RSC-002'ye yalnızca Seviye-3 izni olan ve RSC-IYK1 tarafından yazılı izin alan kişiler RSC-002'ye erişebilirler. Özel giysi, eldiven ve bir oksijen tankı dahil olmak üzere tam tehlike tertibatı, muhafaza alanında her zaman giyilmelidir. Giysi muhafaza alanını terk etmeden önce dezenfektan duşuna girilmelidir.

Ayrıca Personeller muhafaza alanına giriş yaptıkları zaman kapılar her zaman 2 kez kilitlenmelidir. RSC-002'nin muhafaza alanı özel bir takım ile temizlenecek ve tamir edilecektir. Herhangi bir zamanda RSC-002'nin muhafaza alanı dışında en az 5 silahlı Zeta-X muhafız nakledilecek. Muhafızlar her zaman dışarıda kalmalı ve hiçbir koşul altında muhafaza odasında bulunmamalıdır.

Açıklama: RSC-002 ve örnekleri görünüş olarak 2.10 boyunda ve termal olarak incelendiğinde tahmini [91 ile 100 kilo arasında] ve henüz bilinmeyen yöntem, dil ile iletişim kuran genel olarak grup halinde olan bir canlı türüdür. RSC-002 ve örneklerinin beslenme ve boşaltım sistemleri diğer canlılara göre daha garip ve karışıktır. RSC-002 ve örnekleri her türlü madde ile beslenebilirler fakat boşaltım yapacakları zaman zehirli bir gaz yararlar ve bu seramik, bakır, altın gibi maddeler için bu "korozyon" etkisine neden olur ve zehirli gazdan birkaç saniye sonra malzemelerdeki fiziksel bir bozulmaya neden olur. Bu etki canlıların veya maddelerin tamamen yok olana kadar yavaşça çürür.

RSC-002 ve örneklerinin belirli ses frekansları karşı duyarlılığı vardır bu yüzden RSC-002 etkisiz hale gelir ancak bu diğer canlılardaki sinir sistemlerinin bozulmasına ve bayılmalarına neden olur bu yüzden RSC-002 ve örneklerinin muhafaza alanındaki duvarlara ses yalıtımı yapılır ve özel ekip dışında hiçbir kimse o ses tonunu yayan cihaza erişim sağlayamaz.

RSC-002 ve örnekleri herhangi bir hasardan etkilenmez bu yüzden ona zarar vermek imkansızdır ve adaptasyon yeteneği çok güçlüdür. RSC-002 ile uzun süre göz teması kurmak paranoya veya diğer tip şizofreni belirtileri başlar. Bu yüzden çoğu personele █ Tipi hafıza silme ilacı verilmiştir.

RSC-002 ve örnekleri 4 kollu, siyah vücut renkli, beyaz ve parlak 4 göze sahiptir. RSC-002 ve örneklerinin görme duyusu diğer canlıların 2 katı daha iyidir ayrıca RSC-002 ve örneklerine 10 metreden fazla yaklaşan herhangi bir kişi eğer herhangi bir hareket yaparsa RSC-002 ve örnekleri aynı şekilde yapacaktır. RSC-002 ve örnekleri herhangi birine saldıracağı zaman ellerini havaya kaldırır ve cıvık bir ses ile bağırarak saldırır. İyileşmeden bu yana herhangi bir büyüme veya yaşlanma belirtisi göstermemiştir. RSC-002 ve örnekleri temel yaşam gereksinimlerini gerçekleştirmektedir.

RSC-002 ve örneklerinin biyolojisinin ileri çalışması, kauçuğun sertliği ve yırtılmaya karşı direnci ile standart metodolojileri etkisiz kılan ve karasal biyolojiye farklılığı nedeniyle engellenmiştir. RSC-002, teknolojik olarak gelişmiş bir dünya dışı medeniyetten kaynaklandığını iddia etse de, sorgulandığında bu uygarlığın doğası ve yeri ile ilgili çılgınca farklı iddialarda bulunacaktır. RSC-002 ve örneklerinin davranışı, öğrenme yeteneği, etkileşim arzusu ve sosyal normların kısmi anlayışı gibi insanlarla birçok psikolojik benzerliği paylaştığını göstermektedir ayrıca RSC-002 ve örnekleri iyi derecede İngilizce bilmektedir. Genel olarak saldırgan bir tavır sergilerler ancak bazı zamanlar pasif kalmaktadırlar.

RSC-002 ve örnekleri kullanılan GPS üniteleri, cep telefonları gibi cihazları işe yaramaz hale getirir. RSC-002 ve örneklerinin fotoğraflanması için gönderilen uzaktan kumandalı robotlar da benzer şekilde bozulmuştur. Özel üretilmiş tek kullanımlık fotoğraf makineleri kullanılabilir.

██/██/2010 TARİHİNDE YAŞANAN OLAY SONUCU EK BİR DOSYA EKLENMİŞTİR


Ek Dosya-I:

ID: 00-00-01

Saat 08:██, RSC-002-B, RSC-002-C ve RSC-002-D dışındaki bütün örnekler uyumaktaydı. 3 RSC örneği uyandılar ve çığlık atarak bağırmaya başladılar fakat uyuyan diğer örnekler uyanmadılar, 3 RSC örneği kendilerini duvara atmak gibi değişik ve çılgınca hareketler yapmaktaydılar. Bunun üzerine Araştırmacı Personel 002-CB seri numarasını aradı ve muhafaza alanına Delta Taktik Gücü-Aries-2 olayı incelemek için geldi. Sinir sistemlerini bozan cihazı kullanmışlardı fakat unuttukları bir şey vardı. Ses yalıtımlı kapıyı kapatmayı unutmuşlardı, bunun üzerine diğer personellerde bayıldı ve RSC-002-B, RSC-002-C ve RSC-002-D adaptasyonu sayesinde ihlal başlattı fakat ██ saatlik operasyon ile etkisiz hale getirildiler bunun üzerine Tesis-202 Genel Müdürü bir açıklama yaptı.

Merhabalar ben Mr.████ Tesis-202 genel müdürüyüm. Bugün saat 08:██ tarihinde yaşanan olay hakkında birkaç yorum yapacağım.

RSC-002'lerin yeni bir özelliğini keşfettik. Adaptasyon derecesi sayesinde çok hızlı bir hamle yapabiliyorlar bu yüzden Güvenlik seviyesini 2'den 3'e çıkarıyorum. Aries-2'nin öncü bir kuvveti oluşturulması için Yöneticiye bir öneri vereceğim bu takımın adı Kıyamet Takımı olmasını istiyorum ama şanslıydık AD Konseyi bu olayı öğrenince hızlı bir müdahale yapabildik ama her ihtimali artık düşünmek zorundayız.

Ek Dosya-II:

Mr.████'in önerisi ██/██/20██ tarihinde onaylandı ve öncü kuvvet oluşturuldu.

RSC-002'nin Muhafaza Edildiği Yer

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License