RSC-018
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


rating: +40+x


Keşif: ██/██/19██ RSC-018 Gana'da yaşanan paranormal olaylar sonrası keşfedildi.

Saklama Prosedürleri: RSC-018 civarında 5 kilometrelik bir dışlama alanı sağlayacak olan Sabit DTF ekipleri tarafından devriye edilmeli ve izlenmelidir.

Bu sınırın yakınında veya yakınında bulunan tüm insanlar binadan boşaltılmalıdır. RSC-018 ile bağlantılı kaybolmalar ile ilgili tüm kanıtlar alınmalı ve belgelenmelidir.

Bir RSC-018 Etkinliği meydana gelirse, personel C-sınıfı afları, etkinliğe maruz kalan sivillere verilmelidir. Hiçbir personel RSC-018 Etkinliği geçiren hiçbir sivili engellemeyecektir. Kurum ██████████'deki sivillerin kaybedilmesi ile ilgili tüm çevrimiçi referansları, resimleri ve makaleleri aramak ve kaldırmalıdır.

Hiçbir koşulda personel RSC-018'e giremez. Herhangi bir kişi veya personel RSC-018'e girerse, bu kişiler kaybolmuş sayılır.

Açıklama: RSC-018, Gana Bölgesindeki Orman içinde yer alan bir alandır. Bölge çeşitli derecelerde anormallikler sergiler, aşağıda verilmiştir.

  • Video kalitesinde ağır bozulma, nesil kaybı ve dalgalanan elektromanyetik parazit.
  • Kişilerde paranoya ve kaygı yaşatabilir.
  • Haykıran, fısıldayan ve kahkaha olarak tanımlanan sesler.
  • RSC-018'e giren kişilerin kaybolması.
  • RSC-018'in dış sınırları içindeki görünümü ve ortadan kalkması.
  • RSC-018-1, RSC-018 içerisinde bulunan bir varlıktır. Ormanın içinde bulunan genç ve çekici bir kadının şahitlik raporları verildi.

Bir RSC-018 Etkinliği, beş çocuğun (3 ila 14 yaş arası), belirli bir zamanda (bazı durumlarda yaklaşık 3: 00'da) evlerini terk etmelerini sağlayan yerel bir bölgede rastgele seçilmiş bir anormal bir olaydır. Genel olarak giden çocuklar tamamen kayboluyor.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License