RSC-027
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


rating: +30+x


Saklama Prosedürleri: RSC-027, Tesis-120'de bulunmaktadır. kendisini dış etmenlerden (hava, su) koruyan yaklaşık olarak 1.5 santimetre² ambalajı ile her yerde muhafaza edilebilir. Ambalaj açıldıktan sonra, RSC-027 tozdan ve sudan kesinlikle uzak tutulmalı, deney veya kullanım işlemleri bittikten sonra RSC-027 ambalajına geri konmalıdır. RSC-027 ile girilecek tüm etkileşimler için en az 1 adet 4. seviye araştırma görevlisi onayı gerekmektedir. 4. seviye araştırma görevlisinin, RSC-027 üzerinde yapılacak deney ve gözlemler boyunca ortamda bulunup, elde edilen verileri yazılı ve görsel olarak kaydetmesi zorunludur.
RSC-027'nin, yetkilendirilmiş bir gönüllü tarafından kullanılması esnasında ise, 4. seviye araştırma görevlisinin yanında 4 adet silahlı ve müdahaleye tam teçhizat hazır görev ekibi bulunması zorunludur.

Açıklama: RSC-027, 1.5 santimetre³ ölçülerine sahip kare prizma denebilecek retro görünümlü ambalaja sahip bir sakızdır. Sakızın çiğnenmeden önceki boyutları ile çiğnendikten sonraki boyutları aynıdır (1 santimetre³). Sakızın rengi kızıl-kahverengi olup, çiğnendikten sonra siyaha dönüşmektedir. Yapılan deney ve gözlemlere göre, RSC-027, çiğneyen kişiye en sevdiği yiyeceğin tadını veren, mideye bir şey gitmese de çiğneme sonucu kişide doygunluk hissi uyandıran bir sakızdır. Bu nedenle RSC-027'nin tadı kişiden kişiye değiştiği için gerçek tadı bilinmemektedir. Ambalajı dikkatlice kesilerek açılan RSC-027'nin, çiğnenip ambalajına tekrar konduktan sonra çiğnenmeden önceki formuna döndüğü ve ambalajın üstündeki kesiğin tamamen kapanarak hiç açılmamış gibi göründüğü raporlanmıştır.
Ek Notlar: RSC-027'nin, karnı tok bir kişi tarafından çiğnendiğinde, kişiye en nefret ettiği yiyeceğin tadıyla beraber yoğun bir mide bulantısı hissettirdiği gözlemlenmiştir. Bu gözlem sonucu, normal kullanımların aksine RSC-027'nin renginin siyah değil, kırmızı ve morun çeşitli tonlarında çürümüş et gibi olduğu saptanmıştır.

Ek Belge-I: RSC-027, herhangi bir kesici alet ile kesilememektedir. Elektrikli kesici aletler de dahil olmak üzere, hiçbir kesici alet RSC-027'nin dokusunda kesik açamamış, sakızın gövdesel bütünlüğü bozulamamıştır.

Ek Belge-II: Sakız, iki tarafından sündürülerek maksimum uzama sınırları incelenmiş, 1 metre uzunluktan sonra sakızın hiçbir şekilde sündürülemediği gözlemlenmiştir. Bu esnada denenen kesme işlemleri yine başarısız olmuştur.

RSC-027'nin Muhafaza Edildiği Yer

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License