Demolition Forces
TDF

Demolition Forces


Açıklama: Demolition Forces 1960'lı yıllarda kurumun belirli örgütlere karşı mücadelesi sonucu sebebiyle kurum saflarından ayrılan kişilerin oluşturduğu anarşist bir terör örgütüdür. Demolition Forces örgütünün genel amacı kurumu saf dışı bırakmak ve kendi yararı ve küresel güç tabanını pekiştirmek istemektedir, sadece anomalilerle değil aynı zamanda kara borsada büyük işler çevirmekle birlikte genel olarak diğer rakip örgüt ve organizasyonlarıda yok etmeye çalışmaktadır.

Diğer organizasyonların operasyonlarını engellemeye çalışmak veyada anormal etkenleri çalmak genel olarak yaptıkları işlerdir. Yoksul ve gelişmekte olan ülkelerdeki otoriter rejimleri, genellikle halk içinde yetişkin ve çocukları hedef alarak kendi kuvvetlerine katmaktadır, buda ülkelerin uğradığı aşırı yoksulluk ve savaşın korunmasına yardımcı olur, böylece radikal deneyimlerini ve otoriter güçlerinin devam etmesi yanında genel olarak ticaret üzerinde büyük etkileri olur.

Dünyada bulunan diğer terör örgütleri arasında büyük ilişkiler sürdürmektedir ve kara borsada dönen illegal işlerin birçoğunu Demolition Forces yönetmektedir. Demolition Forces diğer organizasyonlara sızmak için ajanlar yollamaktadır, bu yüzden kurumda çalışan bütün personelin Demolition Forces hakkında bir bilgiye sahip olması gerekmektedir.

İlgili Anomali ve Operasyonlar - Hikayeler.


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License