Enalsifa Satürn
Godlike-Monster-Art-Tentacles.png

ENALSİFA-SATÜRN

İsim: ENALSİFA-SATÜRN

Sembol: Koruyucu, Bilge, Korkunç, Lider, Zeki

İlah Türü: Jawin

Kudret Sınıfı: Seviye-3

Özel Akraba İlişkileri: ENALSİFA-SATÜRN enalsifa soylarında çok önemli bir yere sahiptir. ENALSİFA-JÜPİTER'in yakınıdır. ENALSİFA-MARS onun oğludur. ENALSİFA-JÜPİTER'den yaşça büyüktür. Fakat ENALSİFA-JÜPİTER, ondan boyut olarak çok daha büyüktür. Güneş sistemi enalsifaları denilince akla ilk o gelir. Güneş Sistemini yöneten kişi olarak bilinir. Güneş sistemi enalsifalarından en akıllı ve en tecrübeli olandır. Güneş sisteminde en uzun süre bulunan enalsifadır. ENALSİFA-PLÜTON, ondan daha yaşlı olsa da güneş sistemine sonradan katılmıştır. Kendisi hiçbir fiziksel etmenden etkilenmemektedir. Ayrıca her türlü uçabilir. Kendisinin meteorlara ve uydulara karşı çok ilgisi vardır. Yöneticilik yapısı gelişmiştir ve bilgi edinmek ve öğretmekte ustadır.

Açıklama: ENALSİFA-SATÜRN, aşırı dev bir göze sahiptir. Kendisinin her yöne doğru milyarlarca dokungacı vardır. Kendisinin boyutu yaklaşık 80.000 kilometredir. Fakat genelde dokungaçlarını kendine doğru çeker ve boyutu yarıya kadar hatta daha bile fazla inebilir. Genelde 40.000 kilometre boyutunda bulunur. ENALSİFA-JÜPİTER kadar olmasa da oldukça büyük ve güçlüdür. Genelde gezegenin atmosferinde dolaşır. Bazen uyduları ziyaret eder, bazen de halkaları uzaktan izler. Uzayda rahatlıkla uçar ve süzülebilir. Gezegenine en düzenli bakan enalsifadır. Çoğu zamanda bütün sistemin sorumluluğu ona aitmiş gibi davranır. Bu yüzden en sık sistemi dolaşan enalsifadır. Bütün enalsifalar ona karşı diz çöker ve yöneticiliğini kabul eder. ENALSİFA-URANÜS ile iyi geçinemez de olsa ENALSİFA-URANÜS onu yönetici olarak kabul eder. Fotoğrafı ENALSİFA-DÜNYA tarafından çekilmiştir. Boyutu oldukça büyük olduğu için ENALSİFA-DÜNYA, ENALSİFA-SATÜRN'ın sadece bir kısmını çekebilmiştir. Ayrıca ENALSİFA-DÜNYA, ona Satürn der.

Ses Dosyası:[Satürn]

Ek Dosya: Röportaj

ID:00-01-07

KONU: ENALSİFA-SATÜRN

TÜR: Röportaj

SEVİYE: TARİKAT LİDERİ

AD-█: ENALSİFA-SATÜRN hakkında ne düşünüyorsun?

ENALSİFA-DÜNYA: Şey. O bizim yöneticimizdir.

AD-█: Hmmm. Peki ya o…

ENALSİFA-DÜNYA: İyi yolculuklar.

AD-█: Şunu bir kere de haber vererek yap.

AD-█: Selamlar ENALSİFA-SATÜRN.

ENALSİFA-SATÜRN: Selam AD-█.

AD-█: Sen gerçekten buranın yönetici misin?

ENALSİFA-SATÜRN: Bir süredir. Eskiden █████████ yönetiyordu. Güzel zamanlardı.

AD-█: Ondan biraz bahseder misin?

ENALSİFA-SATÜRN: Tabi. █████ ████████ ██████████ █████ ██ █████ ████████████████████ █████ ██████████ ███████████████ █████ ██ █████████████

AD-█: Peki kendinden biraz bahseder misin?

ENALSİFA-SATÜRN: Ben Satürn. Bu sistemin yöneticisiyim. Aslında sadece bu güzel gezegen ve onun güzel halkası ve güzel uydularından sorumluydum. Fakat artık bütün sistem bana emanet. Bu galakside oldukça ünlü biriyim aslında.

AD-█: Tamam. Şimdi diğer enalsifalar—-[VERİ BOZULMUŞ]

[VERİ BOZULMUŞ]
[Röportaj sonu]

NOTLAR:
Bu röportaj hakkında hiçbir not bulunmamaktadır.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License