Enalsifa Uranüs
1278652152345_copy_copy.png

ENALSİFA-URANÜS

İsim: ENALSİFA-URANÜS

Sembol: Koruyucu, Nefret, Savaşçı, Haylaz, Olumsuz

İlah Türü: Daichi

Kudret Sınıfı: Seviye-3

Özel Akraba İlişkileri: ENALSİFA-URANÜS da en az ENALSİFA-NEPTÜN kadar enalsifa soyunda önemli bir yere sahiptir. ENALSİFA-NEPTÜN ile ikizdir. Ve ENALSİFA-JÜPİTER'in oğludur. ENALSİFA-NEPTÜN ile ENALSİFA-URANÜS, dış görünüş ve boyut olarak aşırı benzerdirler. Fakat kendileri birbirlerinden nefret ederler. İlgi alanları ve düşünceleri birbirlerinden aşırı farklıdır. ENALSİFA-URANÜS güneş sistemi enalsifaları arasında en agresif ve en sorumsuz olandır. O da ENALSİFA-NEPTÜN gibi rüzgardan ve sıcaklıktan etkilenmez. Buz ile garip bir ilişkisi vardır. ENALSİFA-NEPTÜN'ün aksine kavgacı ve sinirlidir. Fakat ENALSİFA-DÜNYA kadar çabuk sinirlenmez.

Açıklama: ENALSİFA-URANÜS, 4 bacağı ve 1 kuyruğu olan bir ilahtır. Yaklaşık 22.000 kilometre uzunluğundadır. Mavi renkli bir tene sahiptir. Beyaz tüyleri de vardır. Bu tüyler her zaman yukarı doğru bakar. Bu sayede rüzgar ve su akıntısına karşı dirençli haldedir. ENALSİFA-NEPTÜN kadar olmasa da çok dayanıklı ve çok hızlıdır. Uranüs'ün aşırı sıcaklık farkı nedeniyle sıcaklıktan da hiçbir şekilde etkilenmez. Genelde her gördüğü varlığı yok eder. Zaten çok fazla varlık da görmemesi sebebiyle buzlarla hatta rüzgarla bile kavga etmişliği vardır. Neredeyse her zaman gezegenin yeryüzünde kalır. Sadece canı sıkıldığı zaman uydularda kalır veya ziyarete gider. Açıkçası gezegen ve uyduları onun pek de umurunda değildir. Ama sorulduğunda "Onlardan ben sorumluyum." diye cevap verir. Uzayda uçabilir ve süzülebilir. ENALSİFA-NEPTÜN'den aşırı nefret etmektedir. Diğer enalsifalar ile de iyi geçinemez. Ama babasına karşı iyi geçinememe durumu yoktur. ENALSİFA-NEPTÜN ile olan kavgasından hiç bahsetmez. Ama sorulduğunda "Ufak bir kavgaydı." diye yanıtlar. Fotoğrafı ENALSİFA-DÜNYA tarafından verilmiştir. Ayrıca ENALSİFA-DÜNYA, ona Uranüs der.

Ses Dosyası:[Uranüs]

Ek Dosya: Röportaj

ID:00-01-08


KONU: ENALSİFA-URANÜS

TÜR: Röportaj

SEVİYE: TARİKAT LİDERİ

AD-█: ENALSİFA-URANÜS hakkında ne düşünüyorsun?

ENALSİFA-DÜNYA: Kendisine sorsana.

AD-█: Bir kerede sen cevap versen.

ENALSİFA-DÜNYA: İyi yolculuklar.

AD-█: Selamlar ENALSİFA-URANÜS.

ENALSİFA-URANÜS: Selam dünyalı.

AD-█: Röportaj yapmamızda bir sıkıntı yok değil mi?

ENALSİFA-URANÜS: Tabi ki. Kavgacı olduğumu söylerler ama değilim. Gerçekten.

AD-█: Peki kendinden kısaca bahseder misin?

ENALSİFA-URANÜS: Ben Uranüs. Bu gezegenin ilahıyım. Bu bölgeler benimdir. Burada kuş uçurtmam. Senin gibi zavallı bir varlığı anında yok ederdim. Ama ENALSİFA-DÜNYA tembih etti.

AD-█: İyi de burada kuş uçmaz ki.

ENALSİFA-URANÜS: Yahu sizin saçma deyimlerinizi kullandım işte. DELİRTME BENİ!

AD-█: Tamam sakin ol dostum. ENALSİFA-PLÜTON hakkında ne düşünüyorsun?

ENALSİFA-URANÜS: Aptalın teki. Ne diyebilirim başka.

AD-█: Peki. ENALSİFA-████████

ENALSİFA-URANÜS: BU NE CÜRRET?! Onun adını nasıl anarsın!

[Atlama sesi]
[Işınlama sesi]
[Röportaj sonu]

NOTLAR:
Bu röportaj hakkında hiçbir not bulunmamaktadır.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License