Enalsifa Venüs
3e507655e301077c557b74b946109812_copy.png

ENALSİFA-VENÜS

İsim: ENALSİFA-VENÜS

Sembol: Koruyucu, Cesaret, Savaşçı, Tutkun, Sezgisel

İlah Türü: Daichi

Kudret Sınıfı: Seviye-2

Özel Akraba İlişkileri: ENALSİFA-VENÜS, güneş enalsifa soyunda önemli bir yere sahiptir. ENALSİFA-DÜNYA'nın kardeşidir. ENALSİFA-MERKÜR onun kuzenidir. Güneş sistemi enalsifalarından tanınmayan biridir. ENALSİFA-VENÜS, güneş sisteminin en canlı düşmanı ve en hafif enalsifasıdır. Enalsifalar ile çok görüşmez. Uzun süre boyunca gezegeninde gezer. Avcılık yeteneği çok kuvvetlidir. Takip etme, iz sürme, avlama ve benzeri yetenekleri çok gelişmiştir. Ateşlerle ve magmalarla ilgisi vardır.

Açıklama: ENALSİFA-VENÜS'ün dev bir ağzı ve değişebilen sayıda kolları mevcuttur. Yoğun olarak gaz ve plazmadan oluşur. Büyük bir kısmı gazdan oluşur. Bu yüzden çok hafiftir. Avcılık yeteneği çok kuvvetli olduğu için gördüğü bütün canlıları kısa sürede yok eder. Yapısında bulunan gaz oldukça zehirlidir. Bu gaz dünya da bulunmaz. Kendisinin boyutu 10.000 kilometreye kadar büyüyebilir. Boyutu oldukça değişkendir. Gezegeninin uydusu olmadığı için her zaman gezegeninin yüzeyinde bulunur. Bazen gezegenin atmosferinde de bulunur. Gezegenin bütün reaksiyonlarını düzenler. ENALSİFA-VENÜS gezegeni bilerek yaşanılmaz hale getirmiştir. Bu tür bir felaketin nasıl ortaya çıktığı bilinmiyor. Fotoğraf ENALSİFA-DÜNYA tarafından çekilmiştir. Ayrıca ENALSİFA-DÜNYA, ona Venüs der.

Ses Dosyası:[Venüs]

Ek Dosya: Röportaj

ID:00-01-03


KONU: ENALSİFA-VENÜS

TÜR: Röportaj

SEVİYE: Tarikat Lideri

AD-█: ENALSİFA-VENÜS hakkında ne düşünüyorsun?

ENALSİFA-DÜNYA: Kendisi kardeşim olur. Çok saldırgan biridir. Biliyorsun ENALSİFA-URANÜS ile röportaj yaparken başına gelenleri.

AD-█: Nasıl yani ENALSİFA-VENÜS ile röportaj yapamayacak mıyım?

ENALSİFA-DÜNYA: Ölmek istemiyorsan evet.

AD-█:

[Röportaj sonu]

NOTLAR:
Bu röportaj hakkında hiçbir not bulunmamaktadır.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License