Azdrobanet
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


img-x

Dr.Wrath'a Göre Item #: 0015

Item #: 0015
S.I.S #: Azdrobanet
S.I.S #: EOW-4

Anomali Yakalanma Tarihi #: █/██/1977

Anomali Hakkında Bilgi #: Anomali kabaca 4 metre yüksekliğinde , 15 metre genişliğinde ve henüz ölçülememiş bir kilosu olan kertenkele ve dinazor karışımı bir yaratıktır. Yaratık ilk yakalanmış S.I.S anomalisi olarak tarihe geçmiştir. Anomalinin kafasında 2 adet 300 cm uzunluğunda kuyruğu andıran bir yapısı vardır ama daha çok boynuzu andırmaktadır ayrıca 500 cm uzunluğuna yakın 2 adet boynuza olarak düşünülen yapıya benzeyen fakat 14 cm'lik iğneleri ve uzunluğu ölçülemeyen uzunlukta kıl benzeri bir yapı vardır. Bu anomalinin kuyruğu olarak düşünülmektedir. Bu kıl sadece kuyruğunda vardır onun dışında anomali kılsızdır. Ellerinde altışar parmak bulunur. Anomalinin anormal nitelikteki özelliği ise yerleştirildiği bölgeyi kendi yeri sanmasıdır bu yüzden birçok S.I.S Araştırmacısı ölmüştür ayrıca anomali her türlü canlı veya cansız maddeler ile beslenebilmektedir. Anomali gözlemler sırasında raporlara göre asla vücudundan atık bir madde bırakmamıştır. Anomalinin barındığı bölgeye giriş yapan birisi önce anomali tarafından çok cıvık bir ses seviyesi ile kulakları zarar görür. Kişi kulakları zarar gördüğü için bayılır ve anomali tarafından öldürülür. Anomali onun dışında gündüzleri görme duyusunu kaybeder bu yüzden geceleri aktif olur. Anomaliye , Araştırma Personeli dışında herhangi bir kişi temas ederse █ Tipi hafıza silme ilacı verildikten sonra termine edilecektir. Anomalinin konuşma yeteneği keşfedildi bu yüzden İnsan Kaynakları diye bir birim oluşturuldu. Birimin amacı Anomaliye kısacası hizmet etmek ve ona cazip teklifler vererek insanları korumaya çalışmaktır.

Anomali Muhafaza Prosedürleri #: Anomali , Site-█'nin Sector-3 kanadındaki güvenli muhafaza odalarında 7/24 gözetim altında , 3 Adet S.I.S WTF-OB-1 Personeli nöbet tutmak zorundadır. Anomali ile ilgili sızdırılmaya çalışılan tüm medya raporları potansiyel doğrulanabilirlik açısından incelenecektir. Güvenlik amaçlı Anomaliye temas etmeye çalışan , onu araştıran veya onu çalmak isteyen tüm örgütler veya bireyler , S.I.S WTF-B-15 tarafından gözlenmeli ve itibarsızlaştırılmış veya yönetilen aflar tarafından tutulmalıdır.

Anomalinin üzerinde yapılan tüm araştırmaların raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License