Gerçekliğin Şövalyeleri
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


Item #: 0002
S.I.S #: Ritter de Wirklichkeit
S.I.S #: EOW-X

Anomali Farkedilme Tarihi #: █/██/1047

Anomali Hakkında Bilgi #: Item #: 0002, Item #: 0001'i zapt etmek için yaratılmış “Gerçekliğin Şövalyeleri” adı verilen gruptur. Ellerinde “Euler” adı verilen enerjiden oluşan kılıçlar tutarlar. Bu enerji gerçekliğin dokusunu tamir etmeye yarar ve enerjiyi kullanan birimin düşmanlarına büyük zararlar verebilir. Item 0001 sadece Euler enerjisinden zarar görebilmektedir. Her birinin kılıcı istediği silaha veya şekle bürüne bilir. Item 0002'ler S.I.S ilk iletişime geçtiği zaman fiziksel bir formda değil, sadece telepatik olarak konuşmuşlardır. 0002'ler ortalama 650 metre boyunda, fakat boyutları değişebilir, bilinmeyen bir metalden yapılma zırh giyen humanoid yapıda varlıklardır. 0002'ler ölümsüzdür, sadece Xertoal enerji tarafından zarar görürler. İşte Item #: 0002'ler ;

  • 1- Mesih (Lider)
  • 2- Mgaught (Anahtar)
  • 3- Eightmiekh (Holokost)
  • 4- Rhuolk (Nostradamus)
  • 5- Uaghtr (Kılıç)
  • 6- Lyuahmghtr (Kalkan)
  • 7- Zeus (Savaşçı)
  • 8- Ophietr (Elçi)
  • 9- Xveoth (Gözcü)

Item #: 0002-1 [Mesih]: Mesih hakkında hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Item #: 0002-8'in dediğine göre Mesih, Item #: 0001'in bulunduğu karadeliği kontrol altında tutmakta ve 0001'in kaçmasını önlemektedir.

Item #: 0002-2 [Mgaught] : Mgaught ya da kod adı ile “Anahtar” Xertoal enerjiyi Euler enerjisine döndürebilen şövalyedir. Mgaught'a anahtar denmesinin sebebi budur. Onun dışında 0002-2 insanlardan pek haz etmeyen bir gardiyandır. Fakat gerekli şartlar sağlandığında konuşulması mümkündür.

Item #: 0002-3 [Eightmeikh] : Holokost ile şu ana kadar kurulan iletişimlerin biri dışında hepsi başarısız olmuştur. Fakat başarılı olan bu iletişim “Kaza-ZE”ye sebep olmuştur. Bu kaza sonucu Site-█'nin kanadının tamamı yok olmuştur. Holokost, kendi ırkı dışındaki her ırktan nefret eden, Elçi ile yapılan röportajlardan birinde bundan 75 milyon yıl önce Holokost'un bir Enalsifa'yı öldürdüğü söylenmektedir. En agresif şövalyedir.

Item #: 0002-4 [Rhuolk] : Nostradamus, 0002-1 ve 0002-9'tan sonraki en yaşlı şövalyedir. Big Bang'i gördüğü düşünülmektedir. 0002-8 ondan: “O yaşlı adam mı? Konuşun canım bilgilendirir sizi.” şeklinde bahsetmiştir. Kendisi S.I.S.'ın istediği tüm röportajlara gelmiş, ve en çok bilgi veren şövalyelerden olmuştur. Fakat Nostradamus'un ve Adolf'ün isteği üzere söylediği bilgiler gizli kalmaktadır.

Item #: 0002-5 [Uaghtr] : Kılıç, en hızlı gardiyandır. NASA tarafından Site-█'ye çarpmak üzere olan bir meteoru 8 milisaniyede parçaladığı kaydedilmiştir. Kılıç, kardeşi Kalkan'ın aksine en hızlı şövalyedir ve uzayda yer çekimi varmış gibi yürüyebilmektedir.

Item #: 0002-6 [Lyuahmghtr] : Kalkan, kardeşi Kılıcın aksine çok yavaştır fakat kardeşi Kılıç ile birlikte Kurukafa Gardiyanları tarafından Mesih'e yapılan saldırıları engellemektedirler. Onun dışında onunla geçilen tek iletişimde de: “Sizin Mesih diye çağırdığınız kişiyi korumam gerek, Rhuolk ya da Xveolt sizin sorularınızı cevaplayabilir.” demiştir.

Item #: 0002-7 [Zeus] : Savaşçı dünyaya S.I.S Kurumu tarafından iletişim kurulmadan gelen tek şövalyedir. Çeşitli mitolojilerde yer almasının sebebi budur. Mitolojilerin gerçek olup olmadığı sorulunca da: “Siz insanlar aptaldınız, bende eğlence arıyordum. Onlara ben Tanrıyım dememiştim ama onlar beni Tanrı olarak görmüşler. Aptallar.”

Item #: 0002-8 [Ophietr] : Elçi insanlarla en çok iletişime geçmiş şövalyedir. S.I.S Konseyi tarafından Albert'ten izinsiz iletişime geçilebilecek tek şövalyedir. İnsanlardan çok hoşlanır ve biyolojilerini merak eder. Ophietr fiziksel olarak betimlenmesine izin veren tek şövalyedir. Ophietr 650 metre boyunda, mor bir zırh giyinmiş devasa bir savaşçıyı hatırlatır. En sevdiği renk turuncudur. İnsanlardan arkadaş edinmeyi çok sever. Öldüklerinde de kendisinden ayrılmak istemeyenlerin ruhuyla iletişime geçebilir. Ophietr'in kılıcı iki parçadır, birleşebilir yada ikiye ayrılabilir. Elçi, hiçbir mitolojide adı geçmemesine rağmen ona bir çok isim verilmiştir. Dünya'ya Savaşçı gibi fiziksel olarak gelmemiştir fakat telepatik olarak çoğu insanla konuşmuştur.

Item #: 0002-9 [Xveoth] : Gözcü en yaşlı 2. şövalyedir. Mesih'le beraber Big Bang'i görmüşlerdir. Yapılan röportajlarda Big Bang teorisini doğrular nitelikte bir şey söylememiştir ama: “Verdiğiniz tarihlerde ben vardım, vereceğiniz tarihlerde de olamaya devam edeceğim.” demiştir. Gözcü'nün şövalyelerin geldiği boyutlarda boyutlar arası bir laboratuvarı vardır. Her tür ırk, mineral, kalıntı, belge, tarihi olay vb. İle alakalı kopya ya da gerçek veri bulundurmaktadır. S.I.S konseyinin bazı üyeleri bizzat laboratuvara gitmiştir.

Ek Not: Herhangi bir röportajın verilmemiş olmasının sebebi şövalyelerin kendi isteğinden kaynaklanmaktadır.

Anomali Muhafaza Prosedürleri #: Item #: 0002'ler herhangi bir alanda veya muhafaza odasında muhafaza edilemezler. Bu yüzden Item #: 0002'ler ile İnsan Kaynakları Birimi'deki Personellerin Item #: 0002'ler ile iletişime geçmesi için gereken herşey yapılmak zorundadır. Item #: 0002'lerin İnsanlara saldırmadığı düşünüldüğü için Site-X'e davet edilirler ve üzerinde araştırmalar yapılır.

Item #: 0002'ler üzerinde yapılan tüm araştırmaların raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License