Ölü Gül
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


rose

Item #: 0023

Item #: 0023
S.I.S #: Ölü Gül
S.I.S #: EOW-1

Anomali Yakalanma Tarihi #: █/██/19██

Anomali Hakkında Bilgi #: Anomali , 23 cm boyutunda , kırmızı soluk renkte bir tür ölü güldür. 5 Yaprağı ve zehirli dikenleri vardır. Herhangi bir personelin bu anomaliye dokunması yasaktır. Eğer dokunulur ise anomali █ dakika içerisinde tekrar birleşerek odaya zehirli gaz bırakarak herkesi zehirler. Anomanlinin fotosentez yaptığı ve fotosentez yaptığı sürece insanları manipüle eden bir koku yaydığı gözlemlenmiştir. Eğer bir yetkisiz personel bu kokuyu alırsa , ona █ Sınıfı hafıza silme ilacı verilmelidir ve Site'den çıkarılmalıdır. Eğer anomali kişiyi manüple ederse ███████ Prosedürü devreye sokulacaktır. Muhafaza alanına sadece Seviye-3 gümrükleme seviyesi olan kişiler özel kıyafetlerle girebilirler.

Anomali Muhafaza Prosedürleri #: Anomali , Site-█'nin Sector-3 kanadındaki 5 m x 15 m'lik güvenli muhafaza odalarında muhafaza edilmelidir. Muhafaza alanının zemini toprakla biçimlenmiştir fakat alt kısımları metal , çelik ve kurşun ile güçlendirilmiştir. 10 santimetreden (5 inç) kalınlığında , hava geçirmez bir şekilde kapatılmış cam bir kutu içinde tutulmalıdır. Her bir (1) saatte bir cam kutunun içine karbondioksit salgılanmaktadır.

Anomalinin üzerinde yapılan tüm araştırmaların raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License