Üzgün Kral
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


img-1

Item #: 0024

Item #: 0024
S.I.S #: Üzgün Kral
S.I.S #: EOW-5

Anomali Yakalanma Tarihi #: 27/8/████

Anomali Hakkında Bilgi #: Item 0024 , boynu bükük olarak duran , kafasında taç benzeri bir şey takmış , taştan büyük bir heykeldir. Ortalama 17 metre boyundadır. Kafasındaki taca bakılmasından kesinlikle hoşlanamaz. Item #: 0024 , bilinmeyen bir şekilde büyü yapabilir ve konuşabilir. Kendisinin bulunduğu bir ortamda bulunursanız size berbat bir his, aşırı ağır bir üzgünlük hissetirir. Ayrıca bu yeteneğinin bir sınırı yoktur. Kendisi her zaman depresyon halindedir. Kendisi mutlu edilmeye çalışınca kullandığı büyülerle kişiyi öldürebilir, aynı üzüntüyü ona verebilir, kısaca kötü etkiler bırakır. Item #: 0024 yeterince kızgın olduğunda (mesela çok mutlu edilmeye çalışılırsa) bir binayı yerinden sökebilir, fakat bu olayın olması için Item #: 0024 ile gerçekten uğraşılması gerekmektedir. Item #: 0024'ün probleminin ne olduğu bilinmemektedir. Fakat bu konuda Item #: 0024 "Bu üzgünlük dünyadan daha eski ve yüce olanlardan da kadim bir olaydan geliyor." demiştir. Yüce olanların ne olduğu hakkında bir bilgi yoktur. Item #: 0024 normal olarak aşırı pasif bir S.I.S'tir. Ayrıca insanların kendisiyle dertleşmesinden hoşlanır. O bunu: "Sizin bu terapileriniz cehenneme bir damla su damlatmak gibi. Yine de sağ olun." şeklinde tanımlamıştır.

Anomali Muhafaza Prosedürleri: Item #: 0024 adından da anlaşılabileceği gibi bir kraldır. Bu yüzden bir sarayda tutulmalıdır. İstediği dekorasyonlar alınmalı , eğer taht istediyse istediği gibi süslenmelidir. Item #: 0024 ambiyans takıntılıdır. Eğer gece olmasını istediği bir ambiyans var ise acilen ortam her an gece gibi gösterilmelidir. Item #: 0024'ün yanından asla ayırmadığı bir şiir kitabı vardır. Bu kitaba dokunanlara Item #: 0024 [VERİ KALDIRILDI] Item #: 0024'ün odasına istemediği herhangi bir şey yerleştirilirse Item #: 0024 onu yavaş yavaş yok ederek silmektedir. Bunu nasıl yaptığı ve ya neden yaptığı bilinmemektedir.

Anomalinin üzerinde yapılan tüm araştırmaların raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

[Deney-24-1]


Denek-4356: Doktor , sarayın pardon odanın kapısındayım.

Doktor ███: Sadece içeri gir.

Denek-4356: Peki, içerideyim. Item'E ne demeliyim?

Doktor ███: Doğal davran, onu teselli et.

Denek-4356: Merhaba , Item #: 0024.

Item #: 0024: Merhaba.

Denek-4356: Eğer sana seslenmemi istediğin başka bir lakap ya da isim varsa söyle.

Item #: 0024: Siz insanoğlunun kafasını karıştırmak istemiyorum. Ama bana Scham diyebilirsin.

Denek-4356: Peki Scham , neden bu kadar üzgünsün?

Item #: 0024: Bana daha önce seni gönderen Doktor ███ sormuştu , seni uyarmadı mı?

Denek-4356: (Korkmuş bir şekilde) SEN BUNU NEREDEN BİLİYORSUN!?

Item #: 0024: Hakkında daha çok şey biliyorum. Karın öldükten sonra seri katil olduğunu , 3 kez intahar etmeye kalkıştığını , uyuşturucu bağımlısı olduğunu, sonrada yaptığın günahlardan arınmak için psikolojik tedavi vermeye başladın değil mi? DOKTOR , S.I.S ÜYELERİ BENDEN DAHA MASUM BİRİSİ BURAYA GELMEDİĞİ SÜRECE BANA ASLA TEST YAPAMAZSINIZ!

(Denek-4356 yanmış bir şekilde kol ve bacakları bulunur.)

Item-0024'ün üstünde Denek-4356'dan sonra deney yapılması yasaklanmıştır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License