Demir Çocuk
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


demir

Item #: 0016

Item #: 0016
S.I.S #: Demir Çocuk
S.I.S #: EOW-2

Anomali Yakalanma Tarihi #: █/██/19██

Anomali Hakkında Bilgi #: Anomali , tahminen 136 ile 145 cm boyunda , 28,5 ile 36 kilo aralığında olduğu düşünülen bir insansı anomalidir. Anomalinin derisi incelenmeye çalışılmıştır fakat parça alınamadığı için termal olarak incelenmiştir ve verilere göre vücut derisi ve iç organlarının %97,9'u demirden oluşmaktadır. Normal bir insanda bu oran %25 veya 35'i geçmemektedir fakat bu insansı varlığın Hemoglobin hücreleri (kırmızı kan hücrelerine rengini veren oksijenin kanda taşınmasını sağlayan bir proteine denmektedir.) çok fazla olduğu için vücudunun her tarafında bulunmaktadır bu yüzden anomalinin pigment hücreleri gereğinden fazladır ten rengi gri olarak gözükür aslında bu demirdir. Anomali kıyafet giymez fakat üzerinde olan kilotu aynı şekilde termal olarak incelenmiştir. Verilere göre kilot vücutuna bağlı değildir. Kilotun nasıl gri olduğu hala araştırılmaktadır. Bu gelişme CIRCUMSPICIO Personellerinin kafasını karıştırmıştır. Personellerden bazıları anomalinin kilotunun vücutunun parçası olduğunu düşünsede bu henüz kanıtlanmamıştır bu yüzden CIRCUMSPICIO Personelleri anomalinin hala nasıl demir olduğunu araştırmaktadır. Anomali ayrıca çok serttir bu yüzden anomaliye zarar verebilmek imkansızdır. Anomali şevron bıyığına sahiptir ayrıca saçları vardır. Anomaliye dokunan herhangi birisi anında sakat kalır bunun nasıl olduğu bilinmiyor. Anomali kişisel olarak saf bir kişiliğe sahiptir fakat iletişim kurabilir ayrıca Anomaliye yapılan IQ Testlerinde genel olarak ortalama zekanın bir üstü olarak bilinmektedir ayrıca genel olarak anomali üzerinde yapılan çoğu deneyde hiçbir şeyin farkında değilmiş gibi davranır.

Anomali Muhafaza Prosedürleri #: Anomali , Site-█'nin Sector-2 kanadındaki güvenli muhafaza odalarında muhafaza edilir. Anomalinin güvenli muhafaza alanı her 3 günde bir temizlenecek ve bakımı yapılacaktır. Anomalinin odasında , bir yatak , bir EKG makinesi , [VERİ GİZLENDİ] ile karıştırılan pentobarbital ve bir IV ile döşenmiş bir oda hücresinde tutulmalıdır. Denetimleri olur. Hiçbir koşulda Anomali , güvenli muhafaza alanından herhangi bir zamanda çıkarılamaz. Bu hücrenin duvarları telekilli kurşun alaşımında kaplanmalıdır. Anomali ile herhangi bir zamanda yalnızca 1 Kurum Personeli Ve 1 Denek ile temasa geçmesine izin verilir. Anomalinin kapsama alanını 3 Adet S.I.S WTF-OB-1 Personeli korumaktadır. Anomalinin odasında her çeşit çeşit oyuncak , kitap vs. eşyalar olmak zorundadır ve 1 ayda bir değiştirilmelidir.

Anomalinin üzerinde yapılan tüm araştırmaların raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License