Ferâmoonagor
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


looıkk

Item #: 0017

Item #: 0017
S.I.S #: Ferâmoonagor
S.I.S #: EOW-5

Anomali Yakalanma Tarihi #: █/██/198█

Anomali Hakkında Bilgi #: Anomali , 180 cm boyunda bir tür insansı anomalidir. Anomalinin derisi incelenmeye çalışılmıştır fakat başarısız olmuştur bu yüzden termal olarak incelenmiştir ve verilere göre vücut derisi ve iç organlarının %100'ü donmuş magmadan oluşmaktadır. Bu yüzden Anomaliye 10 m'den fazla yaklaşmak yasaklanmıştır. Tahminen vücudu 250+ °C derecedir. Bu yüzden herhangi bir ihlal durumunda S.I.S WTF-OB-2 özel kıyafetler ile anomaliye müdahale ediceklerdir. Anomali aşırı agresiftir bu yüzden Seviye-4 ve üstü personel bu anomaliye erişim sağlıyabilir. Anomali yapılan araştırmalara göre tükettiği besini özel bir yöntem ile enerjiye dönüştürür , bu enerji belirli bir miktara gelince anomalinin ağzından ateş çıkmaktadır. Muhafaza alanındaki sıcaklık dedektörlerine göre bu ateş tahminen 200 ile 380 °C derece olarak kaydedilmiştir. Anomali yapılan deneylere göre çok hızlı hareket etmektedir. Verilere göre dakikada 150 km hız ile hareket etmektedir fakat Anomali belirli bir miktarda enerji toplayınca bu olayı gerçekleştirmektedir. Normalde bir insanın ulaşabileceği hız ile hareket etmektedir. (45 km/sa) Cıvık seslere karşı duyarlılığı vardır bu yüzden deney başlamadan önce muhafaza alanında cıvık bir ses açılır ve denekler içeri girene kadar bu devam eder. Anomalinin kanı yeşildir ayrıca Anomalinin karın bölgesinde dişlerden oluşan ve açık bir ağız vardır yapılan bazı deneylerin kaydedilmiş verilerine göre bunu Anomaliyi yemek için kullanır ancak genel olarak Anomalinin kalbini söker ve ondan sonra yer.

Anomali Muhafaza Prosedürleri #: Anomali , Site-█'nin Sector-4 kanadındaki güvenli muhafaza odalarında muhafaza edilir. Anomalinin güvenli muhafaza alanı her 3 günde bir temizlenecek ve bakımı yapılacaktır. Anomalinin muhafaza alanındaki sarı çizgiyi hiçbir personel geçemez. Deney başlamadan önce muhafaza alanında "ADP-1 Sound" ses ritmi açılmak zorundadır.

Anomalinin üzerinde yapılan tüm araştırmaların raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License