İyileştirici Kapsül
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


Item #: 0018
S.I.S #: İyileştirici Kapsül
S.I.S #: EOW-1

Anomali Yakalanma Tarihi #: █/██/19██

Anomali Hakkında Bilgi #: Anomali, 1 m yüksekliğinde, 120 cm genişliğinde ve 200 cm uzunluğunda bir tür kapsüldür. Anomaliye maruz kaldığınızda tüm hastalıkları, hastalığın koşullarının ciddiyetine ve miktarına bağlı olarak en az bir (1) saat içinde etkili bir şekilde tedavi eder. Fakat Anomalinin etkisi kişi aynı şekilde tekrardan hastalığa yakalanmasına kadardır. Kişi tekrardan Anomaliye maruz kalarak tekrardan etkili bir şekilde tedavi olabilir. Kapsülün yanında bilgisayar benzeri bir makine vardır. Makinenin dili bilinmemektedir fakat kişinin dilini tanımlama özelliğine sahip olduğu için hastalığın tedavisi ayarlanabilir. Kapsülün enerji kaynağının içinde Helyum-3 soygazı olduğu bulundu fakat tam olarak enerji maddesi keşfedilememiştir. Kapsülün enerji kaynağı bilinmeyen bir yöntem ile kendi kendine yenilenebiliyor. Kapsülün tedavi dakikası deney raporlarına göre en erken 4.01 salise, en geç 5 dakika olarak kaydedilmiştir.

Anomali Muhafaza Prosedürleri #: Anomali, Site-█'nin Sector-1 kanadındaki güvenli serin ve kuru bir muhafaza odasında muhafaza edilmektedir ayrıca Anmali parlak ışıktan uzakta saklanmalıdır. Anomaliye yanlış uygulamaları önlemek için Seviye-4 gümrükleme yetkisi olan personel tarafından erişilebilir.

Anomalinin üzerinde yapılan tüm araştırmaların raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License