Kan Arıları
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


arı_1

Item #: 0020

Item #: 0020
S.I.S #: Kan Arısı
S.I.S #: EOW-2

Anomali Yakalanma Tarihi #: █/██/197█

Anomali Hakkında Bilgi #: Anomali , kanatlı kör bir sinektir. Rengi kırmızımsı kahverengidir. 1.5 mm uzunluğunda 1mm enindedir. Üç adet çift bacağı vardır. Anomali yakalanmadan önce █████████ Kasabasında ███████'e ait olan bir kovan içerisinde yaşıyordu fakat çoğalmıyordu. Anomali ana ve işçi arıların göğüs karın ve sırt kısmında bulun , kıllara tutunur ve ağzındaki özel bir organ ile kanını emer.

Anomali , arıların kanını ve içindeki gıda maddeleriyle beslenerek yaşamlarını sürdürürler. Anomali ayrıca insanlarında kanlarını emer en sevdiği kan grupları A , B , AB pozitiftir. 0 Rh kanından beslenemezler ve kanları ayrıt edemezler eğer beslenmeye başlarsa en geç 2 hafta içinde enfekte olacağı için yaşamı son bulur.

Anomali Muhafaza Prosedürleri #: Anomali , Site-█'nin Sector-3 kanadındaki güvenli muhafaza odalarında muhafaza edilir. Anomalinin her 2 günde bir beslenmesi gerekmektedir. Herhangi bir ihlal sırasında Sector-3'e S.I.S WTF-A-10 ile en az 4 Denek giriş yapacak ve Anomaliyi arayacaklardır. Anomali Deneklerin kanını hissettikten sonra onlara kene gibi yapışacak ve kanlarını emecektedir. Emme işlemi bittikten sonra enfekte olmaya başlayacağı için zayıflayacağı için kolayca yakalanacaktır ayrıca Anomali ihlal girişimine başvurursa Araştırmacı Personelin "020-İ" Seri numarasını araması gerekmektedir.

Anomalinin üzerinde yapılan tüm araştırmaların raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License