Sünger Adam
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


adam

Item #: 0022 İlk Defa Anormal Özellik Gösterdiği Sırada Çekilmiştir

Item #: 0022
S.I.S #: Sünger Adam
S.I.S #: EOW-2

Anomali Yakalanma Tarihi #: █/██/198█

Anomali Hakkında Bilgi #: Anomali , 170 cm boyunda , 58 kg ağırlığında bir tür insansı anomalidir. Anomalinin derisi incelenmeye çalışılmıştır fakat başarısız olmuştur bu yüzden termal olarak incelenmiştir. Derisinin %90'lık bir kısmı sünger benzeri bir maddeden oluşmaktadır. Anomalinin gözleri veya iç organları yoktur. Anomali uyumaz , yaşlanmaz , nefes almaz hatta yaşamak zorunda bile değildir. Araştırmalara göre anomali sadece su ile yaşar eğer anomali günlük olarak 4 L kadar su almazsa en yakın su kaynağına saldıracaktır ve kaynağı tamamen kurutacaktır. S.I.S Kurumu riske girmemek için anomaliye gereği kadar su vermektedir. █/██/2000 tarihinde özel bir tesiste gizli bir deney yapılmıştır ve anomaliye 2 gün boyunca su verilmemiştir. Anomali 2. günün sonunda katı maddeleri bilinmeyen bir özellik ile mıknatıs benzeri bir şekilde kendine çekmiştir ve katı maddeleri yumuşatarak katı maddelerin işlevsiz kalmasını ve parçalanmasına neden olmuştur. S.I.S WTF-B-15 tarafından anomaliye saldırı ateşi atılmıştır fakat anomali hiçbir şekilde hasar almamıştır ve bütün S.I.S WTF-B-15 Personelleri ölmüştür. Anomali tesisin yakınındaki barajdaki suları kendi vücuduna almış ve Item #: 0022-1 olarak adlandırılan varlıklar ortaya çıkmıştır. Anomali yeterli miktarda su alırsa çoğalabilir fakat bir süre sonra Anomali etkisiz hale gelmektedir.

Anomali Muhafaza Prosedürleri #: Anomali , Site-█'nin Sector-2 kanadındaki 10 m x 10 m'lik güvenli muhafaza odalarında muhafaza edilmelidir. Herhangi bir ihlal durumunda S.I.S WTF-B-99 personelleri özel silahları ile Anomaliyi durdurması gerekir eğer Anomali Site-█'den kaçabilirse yakın şehir ve kent , köy gibi yerlerdeki sivillerin acilen orayı terk etmesi için Acil Durum Kanalı aktifleştirilecektir ve bilgilendirme mesajı gizli olarak bütün kanal frekanslarından yayınlanacaktır.

Anomalinin üzerinde yapılan tüm araştırmaların raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License