Kader Adamı
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


DİKKAT!! ŞU ANDA GİRMEYE ÇALIŞTIĞINIZ DOSYA, S.I.S KONSEYİ TARAFINDAN SINIRLANDIRILMIŞTIR.


AŞAĞIDAKİ DOSYA SEVİYE-3/0022 OLARAK SINIFLANDIRILMIŞTIR

YETKİSİZ PERSONELLERİN ERİŞİMİ YASAKLANMIŞTIR. EĞER PROSEDÜRE UYULMAZSA GEREKLİ YAPTIRIMLAR UYGULANACAKTIR.


img-1

S.I.S-0022-2'nin Terör Saldırıları Sırasında Bulunduğu Konumlar

Item #: 0022
S.I.S #: Kader Adamı
S.I.S #: EOW-2

Anomali Keşfedilme Tarihi #: 13/11/2015

Anomali Hakkında Bilgi #: Anomali , 13 Kasım 2015 tarihinde Paris şehrinde olan terör saldırıları başlamadan kısa bir süre önce ortaya çıkmış anormal varlıklardır. S.I.S-0022-1 ve -2’nin ortak fenomen olarak sınıflandırılmış bir terimdir.

S.I.S-0022-1 , otuzlu yaşlarda , kafasında bilinmeyen bir ışık kaynağı yayan ve üzerinde bir tane takım elbise olarak tanımlandı. S.I.S-0022-1 13 Kasım 2015 saat 20.30'da bilinmeyen bir frekans yolu ile bütün Fransız Haber Kaynaklarına bağlantı kurmayı başardı ve bir açıklamada bulundu (tam açıklama için bkz.) ;

"Benim kim olduğum hakkında bir şüpheniz var olabilir hatta şaşkın gözler ile bana bakıyorsunuz fakat benim bir amacım var. Bana katılırsanız benim gibi olabilirsiniz , benim bir özelliğim var evet biliyorum ne olduğunu soruyorsunuz hemen örnek vereyim 21.16'da gerçekleşicek 6 tane patlamanın bugün olacağını size söylesem nasıl hissederdiniz? bakın ben Tanrı değilim veya anormal bir özelliğim yok sadece sizi uyarmak ve aydınlatmak için buradayım. Dediklerimin doğruluğunu birazdan göreceksiniz iyi geceler."

S.I.S-0022-1 , 20 dk süren bu konuşmasından sonra 13 Kasım 2015 tarihinde saat 21.16'da 6 farklı yerde patlamalar gerçekleşti ve S.I.S-0022-1'in bahsettiği bilgiler gerçekten de doğruydu. Farklı birçok rapor , S.I.S-0022-1'in saldırıdan sonra kendi konumunu ifşa ettiği ve ortadan kaybolduğunu kaydetmiştir. Bu varlığın tam özellikleri veya yapabilecekleri tam olarak bilinmediği için her türlü ihtimallere karşı önlemler alınıyor. Ajan ██████'ın araştırmalarına göre bu fenomen zaman yolculuğu yapabiliyor ve bu yüzden birçok olaya müdahale edebiliyor tam amacı hakkında araştırmalar sürüyor.

img-2

S.I.S-0022-1 Tasviri

S.I.S-0022-2 , 13 Kasım 2015 tarihinde saat 21.16'da 3 farklı patlama bölgesinde göründü. S.I.S-0022-2 fiziksel olarak beyaz bir ışık yayan ve tahmini olarak 1.70 boyunda olan insansı bir varlıktır. Patlama bölgesindeki kamera kayıtlarına göre S.I.S-0022-2'nin 3 farklı bölgede patlamaya neden olduğu gözlemlenmiştir. Tam olarak nasıl yaptığı bilinmiyor. Bu varlığın tam özellikleri veya yapabilecekleri tam olarak bilinmediği için her türlü ihtimallere karşı önlemler alınıyor.

Anomali Muhafaza Prosedürleri #: Anomali şuan mevcut değildir fakat herhangi bir kaos ortamında tekrardan geri dönebileceği düşünülmektedir. Temel bilgi kontrol varlıkları , raporları , verileri , kamera kayıtları veya görüntüleri saklanmalıdır ve gerektiğinde olağandışı faaliyetlerin hesaplarını reddetmelidir.

Anomalinin üzerinde bulunmuş tüm keşif raporları Yönetmen Adolf'un onayı olmadan izin verilmez eğer yeni bir özelliği keşfedilirse Direktör Erwin'e iletilecek ve Bilim Konseyi üyesi olan herkes acil durum toplantısına çağırılacaktır.

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License