Manhattan Robotics
Manhattan_Robotics

Manhattan Robotics, İleri derecede gelişmiş yapay zekalı robotlar anormal derecede çok gelişmiş ürünler bilinmeyen maddelerden yapılmış ve kendi kendine bilinç kazanmış robotlar ve benzeri şeyleri bünyesinde barındırır. RSC Kurumu ile ilk defa 1992 de karşılaşır. Şu ana kadar 25 şirket çalışanı yakalanmış ve sert bir şekilde sorguya alınıp Tesis-109'da ki hücrelere gitmiştir Manhattan Robotics araştırma üssü Tesis-109'dur. Sorguların çoğunun içeriği kurum tarafından açıklanmamıştır. Manhattan Robotics'İn yöneticisi Mr. Wallace'dır kendisi hala bulunamamıştır kendisi hakkındaki detaylı bilgi kurum tarafından hala açıklanmamıştır.

Şirketin bünyesinde 300 robot olduğu bilinir ekstra teknolojik eşyalardan ise 576 şirketten alınan (el koyulan) miktarları 135 robot 345 eşya 456 bin dolar para ve robot yapımında kullanılan 2 ton malzeme. Son yıllarda Manhattan Robotics RSC Kurumunun düşmanı olan The Demolition Forces'e Robot ve gelişmiş [VERİ GİZLENDİ] sattığı ortaya çıkmıştır buda her yakalanan Manhattan Robotics personelinin sorgulanmasına sebep olmuştur. Sorgulardan öğrenildiği kadarıyla oradaki çalışanların çoğu robotların içindeki maddeleri tam olarak bilmemektedir ama başka sorgulardan alınan bilgiye dayanarak robotlarda henüz yeni keşfedilmiş [VERİ GİZLENDİ] ve daha öncede varlığı bilinen ancak nadir olan [VERİ GİZLENDİ] olduğu söylenti elimizde olan robotlara bakarak bunu doğru laya biliriz. Manhattan Robotics'in şu anki üretim yeri neresi bilinmemektedir ama ilk açıldığı yıllarda Kolombiya [VERİ GİZLENDİ] şehrinde olduğu biliniyor.

Bir Manhattan Robotics çalışanı 2002 de Amerika ya oradan da Meksika ya geçmek isterken yakalandı. Üstünden ise gerekli işlemler için gereken bu belge çıktı. (Şirket hakkında bazı bilgiler içerdiği için belgenin sadece bir kısmı var.)

Şirket çalışanlarının çoğunun bu şekilde dağıldığı tahmin edilmektedir.

İlgil RSC'ler

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License