m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


Miselyum Yerlileri

Miselyum Yerlileri , Taksonomik adıyla Habilis Fungos türüne mensuptur.

Miselyum Yerlileri belirsiz cinsiyet yapısına sahip boyları 2 ila 4 metre arasında değişen ve iki kolu iki ayağı olan bilinçli ayrıştırıcılardır. Miselyum Yerlilerinin her hangi bir duyu organına rastlanılmamıştır. Miselyum Yerlilerinin göz ve kulakları olmamasına rağmen duymuş ve görmüş gibi davranmalarının nedeni hala bulunamamıştır.

Miselyum Yerlileri, her hangi bir hasar aldığında yalpalamaz veya ölümcül hasar yemez. Miselyum Yerlilerini öldürmenin en kolay yolu Lamellerine hasar vermek veya ateş ile etkileşime sokmaktır.

Miselyum Yerlileri taştan aletler ve silahlar yapmış olduğu halde saldırılarda usta olduğu söylenemez. Daha çok vurkaç, savunmada ve kesme işlemlerinde kullandığı düşünülmektedir. Kendini savunabiliyor olması, daha tehlikeli ortamlarda diğer canlılara oranla hayatta kalmasına daha fazla imkân vermiştir.

Miselyum Yerlileri gördüğü(veya hissettiği) çoğu büyük canlıyı öldürmeye çalışırlar. Bunlara en büyük örnek kurumun dostu olan Honialılardır. Honialılar yaşadıkları alana kurulduğu günden beri en büyük düşmanları olmuşlardır.

Miselyum Yerlilerinin dokuları çok yoğun olduğu için bir çay kaşığı doku örneği veya eti 250 grama eşittir.


wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License