m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


RSC-002-J

Nesne Sınıfı:Upsilon


rsc_002_j

RSC-002-J'nin bir yayından çekimi.

Upsilon Siyah_Seviye
Anomali Türü: Gerçeklik Anomalisi

Keşif: 31/5/2010

Saklama prosedürleri: RSC-002-J internet siteleri olan Twitch ve YouTube üzerinde olmasından dolayı bütün engelleme girişimleri başarısız olmasından dolayı tüm yayın ve videolar izlenmek ve takip edilmek zorundadır. RSC-002-J'nin bir muhafaza etme yolu yoktur.

Açıklama: RSC-002-J ünlü internet siteleri olan Twitch ve YouTube'de faaliyet gösteren bir kanaldır. Anomalinin ilk çıkışı 31/5/2010 tarihinde YouTube platformu üzerinden çıkmıştır. RSC-002-J'nin kullanıcı ismi Oğuz Sasi'dir. YouTube ve Twitch üzerinden olan anormal faaliyetleri kurumun dikkatini çekmiştir. RSC-002-J görüldüğü üzere 30 yaşlarında bir erkektir. Anormal özellikleri garip haraketler sergilemesidir. Örnek olarak kafa atma, çığlık atma v.b. RSC-002-J bu hareketlerini kontrolsüz psişik güçleri yüzünden yapmaktadır. Bu yüzden sinirlerini kontrol edememekte ve yaptığı anormal hareketten sonra bunu fark edip özür dilemektedir. Son yapılan deneylere göre yetişkin bir RSC-002-J 10 dakika içerisinde 50 kere göt olma potansiyeline sahiptir.
Bu tür yaptığı haraketler yüzünden Dünya üzerinde birçok felaket yaşanmaktadır. Birçok doğal afet ve felaket RSC-002-J kaynaklı olduğu tamamen doğrulanmıştır. RSC-002-J için Dünya sonu felaket senaryosuna dahil edilmesi istedi. Gerçekliğin sonunu getirebilcek bir obje olabilceği için ABD gizli servisi ile Twitch üzerinden RSC-002-J kapatılmaya çalışıldı. Fakat işlemler başarısız oldu. FBI ve DTF-Omega-4 RSC-002-J'nin yerini tespit etmeye çalışıp güvence altına alınmaya çalıştı. Fakat başarısızlık ile sonuçlandı. DTF ekipleri yerin doğru olmadığını söyledi.

RSC-002-J'nin anormal faaliyetleri halen devam etmekle birlikte belirli bir izleyici kitlesinede sahip olması artık RSC-002-J'nin faaliyetlerini durdurmanın yavaş yavaş imkansız olduğu düşünülmeye başladı. AD Komutası ise kararı reddedi. RSC-002-J'nin en yakın zamanda güvence altına alınması emri verildi. Fakat halen RSC-002-J güvence altına alınamadı.

Tamam bu kadar yeter bu dosya harbi gereksiz ve neden yazıldı bilmiyorum hangi manyağın işide bilmiyorum çıldırcam artık bu dosyaya devam etmek falan istemiyorum arkadaş yani tamam anlıyorum mizahi birşey yazmışsınızda berbat olmuş beğenmedim cringe ve aptalca yani neden kaliteli bir yayıncıyı komik duruma düşürürki bir insan değilmi ? işte hangi aptal personel yazdıysa neyse artık bu dosyaya gerek kalmadı gibi düşünüyorum değil mi ?

-RSC Veri Tabanı direktörü tarafından

« RSC-001-J | RSC-002-J | RSC-003-J »

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License