RSC-005


Keşif: ██/██/19██ tarihinde Dr.█████'in ofisinde bulundu, nasıl getirildiği hakkında bilgi yok.

Saklama Prosedürleri: RSC-005, Tesis-87'de Dr.█████'in ofisinde bulunmaktadır, RSC-005'in kutusu açılamaz fakat belirli zamanlarda gözetim altında serbest bırakılabilir, RSC-005 tesisi terk edemez veya dışına çıkamaz sivillerle iletişime geçmesi kesinlikle yasaktır.

RSC-005'in herhangi bir arıza durumunda tamir edilmesi gerekmektedir tüm yapılan tamirler personel tarafından not olarak kaydedilmelidir.

Açıklama: RSC-005 "For Kids" markalı bir oyuncaktır, görünümü bir normal bir oyuncak robotu andırır, oyuncak kendisine ait bir iradesi olduğu gözlemlenir birçok IQ testinde başarılı sonuçlar gösterdi, RSC-005 konuşabilir sesi yetişkin bir erkeği andırmaktadır, RSC-005'in bu yetenekleri nasıl yaptığı hakkında hiçbir bilgi yok RSC-005'in mekanizması tamamen diğer oyuncaklar ile aynıdır anormal etken bulunamadı.

RSC-005 kendisinin tek olduğunu sıklıkla bahsetmektedir, nasıl yapıldığı hakkındaki sorulara genellikle bilmediğini işaret eder, kendisinin yapılışından beri böyle olduğunu söylemekte detaylı bilgiler sorulduğunda yanıt vermemektedir.

Aşağıda RSC-005'in belirli istekleri verilmiştir.

  • küçük çapta bir televizyon (Onaylandı)
  • bir oyuncak ev (Onaylandı)

Ek Belge-I:
ID: 00-00-03


RSC-005'in kutusunda bulunan yapım şirketine yönelik tarihinde DTF ekipleri merkezlerine baskın düzenledi bulunan personeller tutsak edildi, sorgularından sonra serbest bırakıldı şirket hakkında geniş bilgiler öğrenildi diğer operasyonlar için planlar hazırlanıyor.

-Dr.█████

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License