RSC-006


Keşif: 10/07/19██ tarihinde keşfedilen RSC-006, Türkiye'de Manisa'nın ██████ ilçesinde bulunan bir tür bina görünümlü yapıdır. Etrafında çiftlikler ve bağlar bulunur, RSC-006 yerinden oynatılamadığı için RSC-006 etrafında güvenli saklama alanı bulunuyor. RSC ajanlarının, bu alanda kayıp kişilerin ve hayvanların bulunması üzerine birkaç inceleme sonucunda AD yetkililerinin de izni ile RSC-006 ve etrafı saklama alanına çevrilmiştir.

Saklama Prosedürleri: 5 kilometre²lik alanın içinde DTF'ler ve RSC-006 ile ilgilenen personeller dışında hiçbir canlı yaşamamalıdır. 10 kilometre²lik alana da Seviye 3 ve üstü personel dışında bir kişinin girmesi yasaktır. Aksi halde giren kişilere B sınıfı hafıza silme ilacı verilmelidir, zor durumda kalındığında kişinin öldürülmesi serbesttir. İlk 5 kilometre²lik alanın içinde DTF personellerinin evi ve gözcü kuleleri, RSC-006 ile ilgilenen diğer personellerinde evi ve kendilerine özel çalışma alanları bulunur. Diğer 5 kilometre²lik alan ve 10 kilometre²lik alan arasındaki bölgede farkındalık yaratmayan ve çevreye uyum sağlamış DTF evleri ve diğer personellerin çalışma alanları bulunur.

Açıklama: RSC-006 iki katlı sıradan bir bağ evini andıran bir görüntüye sahiptir. Üst katı hiçbir işleve sahip değildir ve bilinmeyen bir sebepten ötürü yanmış ve kül olmuştur. Alt katında ise iki küçük pencereye ve bir giriş kapısı bulunmaktadır. Giriş kapısının hemen yanında üst kata geçiş sağlayan bir merdiven bulunur. Evin etrafında iki tahta sandalye ve bir küçük masa bulunur, evin etrafında iki tane elektrik direği ve bir adet küçük elektrik kutusu bulunur. Elektrik direkleri ve ev aletlerinin RSC-006'ya etkisi yoktur. Sıradan bir ev görünümünü oluşturması amacıyla bu aletler kaldırılmamıştır.

RSC-006'ya kapıdan giren maddelerin tam ██ dakika içerisinde RSC-006'nın içinden yok olduğu ve tarla içerisinde rastgele bir yere gittiği gözlemlenmiştir. RSC-006'nın kendine ait tarlası ███ metreküplük bir alan içerisindedir. Ayrıca bu madde nasıl olduğu bilinmemekle birlikte birebir aynı sıcaklıkta fakat fiziksel hali değişmiş bir şekilde geliyor. Birkaç deneme sonucu sadece katı maddeleri sıvı hale getirdiği gözlemlenmiştir.

RSC-006 bulunduktan █ ay sonra elektrik kutusunun içinde bilinmeyen bir dilde birkaç yazı bulunmakla beraber birkaç düğme ve kol bulunmaktadır. Bu Elektrik kolunu ██ günde ne işe yaradığı çözülmüştür. (Bu aletin kullanım kılavuzu bkz. Ek belge 313-D) Bu elektrik kutusu süreyi, giren fiziksel hali, çıkan fiziksel hali ve sıcaklığı ayarlayabiliyor. Ayrıca bu alet bilimin daha keşfetmediği 5 fiziksel hal içeriyor;

1-[SANSÜRLENMİŞTİR]
2-[SANSÜRLENMİŞTİR]
3-[SANSÜRLENMİŞTİR]
4-[SANSÜRLENMİŞTİR]
5-[SANSÜRLENMİŞTİR]

RSC-006'nin sadece 1 fiziksel hale sahip madde ve maddelerde kusursuz çalışıyor. (Mesela sıvı halde bir veya daha fazla madde) Fakat RSC-006'nin 1'den fazla fiziksel hale sahip madde ve maddelere karşı uyumlu olmaması sonucu çok anormal sonuçlar veriyor.

Ek belge 873-D: RSC-006'ya yapılan ilk insan testi:

RSC-006, Giriş:Katı/Sıvı/Gaz/(Diğer fiziksel haller) Çıkış:Katı/Sıvı/Gaz/(Diğer fiziksel haller) Süre: 10 dakika Sıcaklık:293,15 Kelvin
Personel D-637'ye 1 adet ses cihazı, 1 adet 200 mega piksel son derece sağlam canlı kamera, 2 adet 1 litre su, 3 adet enerji barı ve sırt çantası verilir. Bu testin amacı RSC-006'nın işleyişini anlamaktır. Bu Giriş ve Çıkış ayarlarına göre giren bütün maddelerin aynı şekilde çıkması gerekiyor. İlk 5 dakika Personel D-637 bütün odayı kayıt ediyor ve hiçbir değişikliğin olmadığını söylüyor. 6. dakikada ses cihazı bozuluyor ve kapı açılamıyor. Dışarıdan gelen hiçbir sesi duymuyor. Fakat kamera sorunsuz çalışıyor. 8. dakikada bilinmeyen bir dilde yaşlı bir adam sesine benzeyen bir ses ile biri konuşmaya başlıyor ve konuşma bitince kamera bozuluyor ve geri kalan 2 dakikada neler olduğu bilinmiyor. 10 dakika sonunda kapı açılıyor ve içeride hiçbir şey olmadığı görülüyor. Personel D-637 arazide bulunuyor ve test hakkında hiçbir şey hatırlamıyor. Personel D-637'nın arkasında sırt çantası vardır. Ve içinde pet şişe ve enerji barı vardır fakat kafa mikrofonu ve kamera bulunamaz. Doktor ██████, RSC-006'nın bu testten sonra bilinçli olduğu ve tehlike arz ettiğini söyler. Fakat AD yetkilileri yetersiz delil ile testlere devam edilmesi gerektiğini söylerler.

RSC-006'ya yapılan diğer insan testleri:

RSC-006, Giriş Katı Çıkış: Sıvı Süre: 10 dakika Sıcaklık: 293,15 Kelvin

Personel D-9831'ye ilk test ile aynı malzemeler verilir ve RSC-006'nın içine atılır. İlk test ile birebir aynı olaylar olur fakat 5 dakika içerisinde Personel D-9831'nin kendini iyi hissetmediğini ver derisinin erimeye başladığını söyler. Ve kan kusmaya başlar. 10 dakika sonrasında yine bütün maddeler yok olur ve Personel D-9831 bulunur. Tamamen sıvı halde olan D-9831 ve sırt çantası oldukça dehşet verici bir görünüşe sahiptir. D-9831 bütün hayati fonksiyonlarını kaybetmiştir.

RSC-006, Giriş:Sıvı Çıkış:Katı Süre: 10 dakika Sıcaklık:293,15 Kelvin

Personel D-9434'ye yine aynı malzemeler verilir ve RSC-006'nın içine atılır. Yine aynı olaylar olur ve Bu sefer Personel D-9434 ilk 5 dakikada metabolizmasının yavaşladığı ve nefes alamadığını söyler. 5 dakika içerisinde bayılır ve ölür. 10 dakika sonunda yine Personel D-9434 bulunur ve diğer testlere göre çok daha rahatsız edici bir görüntü çıktığını söylerler. Otopsi sonucu Personel D-9434'nin bütün vücudu katı haldedir. Fakat 4. teste geçilmeden önce gece saat 2.46'da büyük bir patlama sesi duyulur. RSC personelleri RSC-006'nın yanına giderler. Fakat ortada hiçbir hasar veya değişiklik görülmez. Nereden geldiği bilinmemekle birlikte bu sefer İngilizce dilde biri konuşur;

Garip Ses:Derhal burayı terk edin! Testlerinizin amacını ve kuruluşunuz amacını biliyorum. Burayı kaydeden kamera bu mesajı bir uyarı olarak kabul edin. Bu cihaz (RSC-006) hakkında daha fazla bilgi öğrenemeyeceksiniz.

[RSC-006 etrafındaki herkes acı içinde bağırırlar ve kamera görüntüsü kesilir.]

Bu olaydan sonra RSC-006 etrafındaki bütün personeller Manisa'da bazı ağaçların tepesinde vücutları parçalanmış şekilde bulunurlar. AD Personelleri RSC-006'deki güvenlik önlemlerini arttırırlar ve RSC-006 hakkında testlere ara verilir. RSC-006'nın derhal yok edilmesinin kararı henüz verilememiştir. RSC-006 yerinden çıkmadığı için bu karar verilememiştir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License