RSC-008


Keşif: ██/██/193█ yılında ████ ███ yeni açılmış bir kazı alanında çalışanların 15'ine şizofreni teşhisi konmasının üzerine bölgeye Delta-10 ekibi gönderilmiştir. Ekip bölgeyi karantina altına almış ve 10 kilometre genişliğinde etki alanına sahip bir frekans tespit etmiştir. Delta-10 ekibi frekansın kaynağını araştırmak için ██ sınıfı özel ekipmanlar giymiştir. Ekip frekansın kaynağında RSC-008'i bulmuştur.

Saklama Prosedürleri: RSC-008, Tesis-33'te yerin 35 metre altında 20 santim kalınlığında duvarları olan steril kurşundan bir kasa içerisinde muhafaza edilmektedir. Kasa mühürlenmiştir. Saklama prosedürleri zaman içerisinde değişebilir. Frekanstan etkilenen hastalar ise oluşturdukları tehdit dolayısı ile infaz edilmek zorunda kalmıştır.

Açıklama: RSC-008, Kendi benliğine sahip 12 santim uzunluğunda 5 santim genişliğinde kadeh görünümündeki sarı renkli ██ materyalinden ███ tarafından yapıldığı iddia edilen bir objedir, milattan önce 3000 yılına ait olduğu düşünülmektedir. Ve her türden elektromanyetik dalga oluşturabilme yeteneği tespit edilmiştir. Ayrıca çevresi ile etkileşime geçmek için yeni yetenekler edinebileceği teknik olarak evrimleşebileceği keşfedilmiştir. Yaydığı belli frekanslar ile kişilerin ve canlıların zihnine kendi benliğini işlediği, bir şekilde yerleştirdiği tespit edilmiştir ve bu canlılar ile komün bir zihin oluşturduğu gözlemlenmiştir. Frekansa 35 kişi maruz kalmıştır bunlardan sadece 2'si kurum ile iletişim kurmuş, diğerleri kesin bir süratte hangi prosedür uygulanırsa uygulansın iletişimi reddetmiştir. En başta RSC-008'in yalnızca tek bir frekans yayınladığı düşünülüyordu ilk saklama prosedürü bu frekansın bir jammer tarafından engellenmesi üzerineydi. Fakat bu durum üzerine RSC-008 yeni iki frekans yayınlamış ve RSC-███ ve RSC-113 ile etkileşime geçmiştir. Bu etkileşimin sonuçlarına ███████ belgesinde ulaşabilirsiniz. Saklama prosedürleri bunun üzerine değiştirilmiştir. Değiştirilmesi için 3 deneme gerçekleştirilmiştir ilk ekip radyasyon zehirlenmesinden ölmüş, ikinci ekip RSC-008'den yayılan kör edici bir ışık yüzünden etkisiz hale gelmiştir. 3'üncü ekip gerekli önlemlerin alınması ile yeni saklama prosedürlerini uygulayabilmiştir.

Ek Belge-I:
RSC-008-1 ile Dr. Esperin röportajı.
ID: 00-00-05


Dr. Esper: Bay ████ yaşadıklarınızı anlatmanızı isteyeceğim.

RSC-008-1: Her şey bu alana gelmemizden 6 gün sonra başladı. O gün meslektaşım ████ kadehi buldu sonra… Tabi ki. Anladım. Elbette olur. (Hasta-1 susar ve sabit bir şekilde doktora bakar.)

Dr. Esper: Bay ████ iyi misiniz?

RSC-008-1: Bay ████ şimdilik yok onun yerine sorularınızı ben seve seve yanıtlarım.

Dr. Esper: Siz kimsiniz?

RSC-008-1: Ben sizin kurtuluşunuzum, varoluşunuzu anlamlandıracak olanım, kaosun sonu yeni dünya düzeniyim.

Dr. Esper: Maalesef dediklerinizi anlayamıyorum.

RSC-008-1: Çünkü sözlerime kulak vermiyorsunuz hatta onu bastırdığınızı ya da engellediğinizi sanıyorsunuz ama yaptığınız yalnızca kaçınılmaz olanı geciktirmekten başka bir şey değil en sonunda kendi ellerinizle açacaksınız kasayı. (gözleri kısık bir şekilde gülümser.)

Dr. Esper: RSC-008 olduğunu varsayıyorum.

RSC-008-1: Bana verdiğiniz isim cidden bu mu… (sessiz ve boş bir ifadeyle bekler)

Dr. Esper: Nasıl bir kurtuluş İnsanları şizofreniye sürükler.

RSC-008-1: (Hiddetle) O kirlenmiş sefil pisliklerin yaşamaya bile hakları yok birisi karısını aldatıyor diğeri çocuğunu dövüyordu bir diğeri… neyse kısacası layık değillerdi biliyorum onları düzeltmem gerekirdi ama istemedim.

Dr. Esper: Düzeltmen mi gerekir?

RSC-008-1: Evet görevim buydu, yani ██████ bana bu görevi verdi.

Dr. Esper: Seni yapan kişi mi?

RSC-008-1: Evet o benim babam diyebili-

RSC-008-1:

RSC-008-1: Bir dakika bu ismi daha önce duymadınız mı yani yoksa ortaya çıkan ilk eser ben miyim mümkün değil sıralama bu değildi.

Dr. Esper: Ne sıralaması ?

RSC-008-1: İyi günler doktor. Maalesef durumu değerlendirmem lazım bir daha görüşeceğiz.


Ek Belge-II
ID: 00-00-06


RSC-008-2 ile Dr. Esperin Röportajı.

Dr. Esper: Bay ████ benimle konuşmak istemişsiniz özellikle benimle.

RSC-008-2: O serbest bırakılmayı talep ediyor.

Dr. Esper: İş arkadaşlarımı radyasyon ile zehirledikten sonra mı?

RSC-008-2: Ne yapsaydı Konuşabileceği tek yolu engellemiştiniz evrim geçirmek için yeterli süresi yoktu.

Dr. Esper: Evrim geçirmek mi?

RSC-008-2:: (Öfkelenerek) Serbest bırakılmalıyım ne döndüğünün farkında değilsiniz.

Dr. Esper: Ne olursa olsun kurum bunun üstesinden gelecektir manipülatif davranışların acizliğini gösteriyor.

RSC-008-2: (Sinirleri bozuk bir şekilde gülmeye başlar) Sizler gerçekliğin ötesindekileri ufak çatlaklardan sızanlar kadar biliyorsunuz. Ne ile karşı karşıya olduğunuzun farkında değilsiniz.

Dr. Esper: [VERİ ÇIKARILDI]

RSC-008-2: [VERİ ÇIKARILDI]

Dr. Esper: Komün bir zihin oluşturmak büyük oranda tek bir benliğe evrim geçirmemize sebep olacaktır. Anlattığın tehditle başa çıkmak için işe yarayacak olsa bile ki bunun gerçek olup olmadığını bile bilmiyoruz. İnsanların iradesini bunun için terk etmesi insanı insan yapan şeyi ellerinden alacak buna izin veremeyiz.

RSC-008-2: İnsanoğlunun neler yaptığını biliyorum sırf kısacık ömrünüzde daha fazlasına sahip olmak için savaşlar verdiniz. Toprağı, gölleri, nehirleri ve denizleri kırmızıya boyadığınızı gördüm. Sizden biraz daha farklı olduğunu için binlerce insanın yakıldığını köle olarak satıldığını gördüm. Din adı altında yaptıklarınızı gördüm Salem mahkemeleri cadı avları hepsine şahit oldum. İnsanlık tarih boyunca tecavüz ediyor, öldürüyor ve yozlaşmayı yayıyor. Size kurtuluşu vaad ediyorum daha iyisi olabiliriz kusursuz olabiliriz yenilmez olabiliriz.

Dr. Esper: Sen asırlardır dünyayı mı izliyordun bu nasıl mümkün olabilir?

RSC-008-2: Göçmen kuşlar hayvanlar yakından geçen insanlar beyin kapasitesi yeterli olan her canlı harekete geçmek için sadece zamanı gelmemişti harekete geçmek için sonra bir grup insanı kendime çektim size yardım etme zamanımın geldiğini sanmıştım erken faaliyete geçmem gerekti hesaplanmamış şeyler oluyor.

Dr. Esper: Maalesef seni bırakmamız mümkün değil. (masadan kalkmaya hazırlanır.)

RSC-008-2: Sonunda çözdüm. (Parmağını çıtlatır)

Dr. Esper: (Felç olmuştur)

Gözlem odasında sorgulamayı izleyen Personel RSC-008-2'ye elektrik verir parmak çıtlatmasından çıkan frekans RSC-140'ın insanları kontrol etmek için kullandığı sesten farklı olduğu için Dr. Esper'in infaz edilmemesine karar verilmiştir.

RSC-008'in parmak çıtlatırken kullandığı frekans tekrar oluşturulmuştur ve bu frekans herhangi bir insan hedefi geçici felç edebilmektedir felç süresi 15 ile 20 dakika sürmektedir.
Bu frekans RSC-008-A olarak isimlendirilmiştir.

RSC-008'in frekansına maruz kalmış kişilerin dışarıda inaktif ya da aktif durumda olabileceği düşünülmektedir bu kişiler bulunup infaz edilmelidir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License