RSC-010


Keşif: ██/██/19██ tarihinde Çin Halk Cumhuriyeti'ndeki YANGKAICUN Bölgesi yakınlarında keşfedilmiştir. Havada bir cismin insanlara saldırdığı rapor edilmiştir. Çin polisi müdahale etmiş fakat başarılı olamamıştır. RSC Ajanları RSC-010'un etrafını koruma altına almıştır.

Saklama Prosedürleri: RSC-010'un etki alanı içerisindeki tüm maddeler yok edilmelidir. RSC-010 ██ metre³ içerisinde etkileşime geçildiğinde aktif olmaktadır. RSC-010 ████ metre³ içerisindeki bölgede bazı özelliklere sahip insanlara saldırmaktadır. Bu yüzden bu özelliklere sahip olmayan personeller ile RSC-010'un etrafı kontrol altına alınmıştır. RSC-010 ve "Konfüçyüsçülük" hakkında olumsuz düşünceler ve hareketler sergilenmemelidir. RSC-010'un etrafı RSC Kurumu tarafından el koyulmuştur. Bölge etrafı örgülü tel ile çevrilidir ve içeriye giren canlılara A sınıf hafıza silme ilaçları verilir. RSC-010'un araştırma odasına sadece seviye 2 ve üstü personeller erişebilir.

Açıklama: RSC-010 parlak ve altın benzeri bir renkte ██ metre³ büyüklüğünde bir küredir. Küre bazen pürüzsüz bazen de pürüzlü olmaktadır. Pürüzlülük RSC-010'un etrafındaki ortama göre değişmektedir. Ruhsal olarak olumsuz bir ortamda pürüzlülük artarken ruhsal olarak olumlu bir ortamda pürüzlülük azalmaktadır. RSC-010'un pürüzsüz aktif hale geldiği görülmemiştir. RSC-010 yaklaşık ███ m havada durmaktadır. Ayrıca RSC-010 kendi etrafına yüksek miktarda ısı yaymaktadır. Sıcaklık değerleri aktif olmadığı sürece değişiklik göstermez. RSC-010 inaktif olduğunda en fazla ████°C sıcaklığa ulaşırken aktif olduğunda █████°C sıcaklığa kadar ulaşabilir. Sıcaklık değerleri RSC-010'dan uzaklaştıkça düşmektedir. Aktif olduğundaki ısı kalkanları ve ısı lazerleri buna dahil değildir. RSC-010 Yin ile Yang sembolüne benzemektedir.

RSC-010 aktif olduğunda ortadan ikiye ayrılır. Yin ile Yang sembolündeki 2 kısım █ metre ayrılır. Ortada oval bir çekirdek bulunur ve 2 kol ile Yin ve Yang kısımlarına bağlıdır. RSC-010 etrafa verdiği ısıyı arttırır ve hedeflediği bölgeye ısı kalkanları oluşturur. Birden fazla bölgeye hedef alabilir ve kalkan oluşturabilir. Yaklaşık 40 saniyede bir ısı lazerleri ateşler. Hedefi yok edene kadar devam eder. Hedef menzilden çıkarsa onu takip eder. RSC-010 ruhsal olarak olumsuz canlıları hedefler. RSC-010'un "Konfüçyüsçülük" ilkelerine göre kötü olan canlıları da hedef aldığı gözlenmiştir. Bazı Konfüçyüsçü rahipler RSC-010'un Konfüçyüsçü anlayışa aykırı olduğunu belirtmiştir. Bu görüşe sahip rahipler ise RSC-010'u tetiklerken bu görüşe karşı olan rahipler RSC-010'u tetiklememiştir.

Ek Belge 010-B:
ID: 00-00-07


12/12/19██, RSC Ajanları ve Araştırma Ekibi olay yerine intikal eder. RSC Ajanları arasındaki telsiz konuşması;
Ajan ████: Hava niye bu kadar sıcak? Kışın ortasındayız.

Ajan Vlad: Nemli olmalı. Yine de bakayım sıcaklığa.

(Sıcaklığı ölçer)

Ajan Vlad: 32°C mi? Hem de gece 2'de.

Ajan ████: Sanırım doğru yerdeyiz Vlad.

Ajan Vlad: Onu gördün mü?

Ajan ████: Evet. Havada güneşe benzeyen bir şey parlıyor. Saat 2 yönünde.

Ajan Vlad: Aman tanrım. (Araştırma Ekibine) Anomaliyi bulduk. Derhal [SANSÜR]'e intikal edin.

Araştırmacı █████: Anlaşıldı.

Ajan Vlad: Hey ████! Fazla yaklaşma bu şey saldırgan.

Ajan ████: Siktiğimin şeyine zaten oldukça yakınız.

(RSC-010 parlar ve ısınma sesi çıkarır)

Ajan ████: Vlad bu şey daha çok parlıyor. Kesinlikle daha sıcak 50 derece falan olmalı.

Ajan Vlad: ████ SANA DÖNDÜ! ████!

(Lazer sesleri çıkar)

Ajan ████: HASSİKTİR!

(████'ın yakınından bir ışın geçer)

Ajan ████: (Koşmaya başlar) AĞĞHHHH! KOLUM! Bana değmedi ama yanıyor. Amına koyduğumun Vlad'ı neredesin?

Ajan Vlad: KOŞ ████! Bir daha atabilir.

(Lazer sesleri çıkar ve ışın ortaya çıkar)

Ajan ████: AAAAAAAAAĞĞĞĞĞĞĞHHHHHHH! (yanarak koşmaya devam eder)

Ajan Vlad: ████ olamaz ████!

Ajan ████: (yere yığılır)

Ajan Vlad: Sikeyim böyle işi. (Araştırma Ekibine) NEREDESİNİZ AMINA KOYAYIM? Yangın tüpü getirin ve acele edin ████ ölüyor.

Araştırmacı █████: Geliyoruz az kaldı. Neler yaşandı orada.

Ajan Vlad: ████ sinirlenip küfür etti. Bir anda o şey parladı ve lazer çıkardı. 2 kere yaptı bunu. ████'a isabet edince norma- NOLUYOR LAN!

Araştırmacı █████: Vlad? Ne oldu?

Ajan Vlad: Yine parladı. Sakın sinirlenmeyin. Sanırım olumsuzluk onu etkiliyor.

(Lazer sesi çıkar)

Ajan Vlad: (Patlar)

Araştırmacı █████: VLAD! VLAD! HEYYY! Siktir! Ekip sakın sinirlenmeyin olay yerine yaklaştık. Ses kaydını da kapatın onu bulduk.

[Ses Kaydı Sonu]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License