RSC-012


Saklama Prosedürleri: RSC-012, Tesis-096'da Seviye 4 personeline erişim hakkı olan güvenli bir odada tutulmalıdır. RSC-012'nin kendisi 24 saat gözetim altında olan kilitli bir durumda saklanacak. Laboratuvar koşullarında değilse, RSC-012'nin koruyucu kılıfı hiçbir koşulda kaldırılamaz. RSC-012 ile temas halinde olan herhangi bir personel, kimlikleri onaylanıncaya kadar 24 saatlik bir gözlem süresine yerleştirilmelidir, RSC-012'nin etkisine girmiş tüm kişiler infaz edilmek zorundadır.

Açıklama: RSC-012 basit bir mutfak bıçağıdır, üzerinde herhangi bir yapım tarihi veya şirket logosu bulundurmaz, RSC-012 kabaca anormal özelliklere sahip bir bıçaktır, demir kısmı aşırı şekilde keskindir birçok materyal RSC-012 sayesinde kesilebilir, fakat yünden yapılmış ürünleri kesemez olduğu öğrenildi bu yüzden RSC-012 kılıf içinde tutulmalıdır.

RSC-012'nin özelliklerinden biride kişileri çıplak el ile dokunulduğu zaman bir şekilde kişileri kontrol altına alabilmesidir, kontrol altına alınmış kişiler saldırgan tavır sergiler ve yakınlardaki canlılara saldırma eyleminde olurlar bu davranış ve faaliyetlere ölene dek devam eder RSC-012'nin ilk keşfinde personeller akli dengesini kaçırdı ve dosya düzenlemesi geldi, bu tür durumlar yüzünden RSC-012'nin kontrolüne giren kişiler acilen infaz edilmelidir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License