RSC-017-J
rsc_017_j

RSC-017-J

kom%C3%BCnizm Yeşil_Seviye

Nesne Sınıfı: Komünizm Sınıfı

Anomali Türü: İnsansı Anomali

Keşif: 07/11/1917 tarihinde St. Petersburg'da(Leningrad) keşfedilmiştir.

Saklama Prosedürleri: RSC-017-J; Tesis-██'te 5x5 metrelik tamamen ışık geçiren ve en az 2 kuluçka bulunduran bir odada muhafaza edilmelidir. Güvenlik amaçlı RSC-017-J'nin muhafaza alanı dışında üç (3) adet Zeta-X personeli görevlendirilmiştir. Odada mutlaka tütün bulunmalıdır. Kapitalist propagandası yapılması yasaktır.

Açıklama: RSC-017-J insansı bir kuş yaratığıdır. 05/05/1818 tarihinde doğmuştur. Boyu 0.07 metredir. Kolunda sürekli taşıdığı ve ona rehberlik ettiğini düşündükleri altın bir kitap vardır. Kitabın üstünde Das Kapital yazar. Diğer elinde kuş tüyü kalem bulunur. Ayrıca kitap yazarken sıklıkla tütün içer. Çoğu zaman kapitalistlere laf atar. RSC-017-J bir ekonomisttir. Ayrıca "Din halkın Iphone'udur." sözünü söylemiştir. Ayrıca Birdy Engels en yakın arkadaşıdır.

Rus

Solda Birdy Stalin ve Sağda Birdy Lenin

Ve Rus arkadaşları olan Birdy Lenin ve Birdy Stalin ile Domuz çarlığını yıkmıştırlar. Çar Nikolay ve domuz arkadaşlarını kurşuna dizmiştirler. Ayrıca Rus arkadaşları Birdsheviks olarak bilinir. Çarlıklar ise Beyaz Domuzlar olarak anılmaktadır.

[Ek Not]: Mrs. Nova, kendisi RSC-017-J hakkında görüşünü bildiren ufak bir makale yazdı.
Hayatım boyunca birçok anormal varlık gördüm fakat hayatımda ilk kez bu kadar kızıl bir anomali görüyorum. Umarım bir gün RSC-017-J ile kapitalizmle ilgili tartışabiliriz, şahsen memnun olurum da.

[Ek Not-2]: Kurumun Baş Araştırmacısı ile yaptığı bir röportajda "İnsanoğlunu çok kapitalist gördüğünü ve en kısa zamanda sosyalist devrim yapmak" istediğini belirtmiştir ancak bu fikrin Kurum için kötü sonuçlar doğurabileceği düşünüldüğü için fikir asla uygulanmamak üzere askıya alınmıştır.

ID: 00-00-12

RSC-017-J İle 26/12/1991 tarihinde yapılan görüşme:

RSC-017-J: (Kızgın bir tonla) Hey, n'apıyorsun? Kapıyı çalsana!

Dr.███████: Merhaba ben Dr.███████. Rahatsız ettiğim için özür dilerim, sana birkaç soru sormak istiyorum da o yüzden geldim.

RSC-017-J: Peki başlayalım.

Dr.███████: Hangi ırktan veya medeniyettensin?

RSC-017-J: Almanya'da doğdum. (Öfkelenerek) Neden ırkımı soruyorsun? Yoksa Faşist misin?

Dr. ███████: Yok, Hayır. Ben komünist veya faşist değilim. Siz Komünistsiniz değil mi?

RSC-017-J: Evet. Sizin kapitalist düzeninizden farklı bir düzen. Dünyanın kurtuluşu sosyalizmdedir.

Dr.███████: İşçiler hakkında ne düşünüyorsun?

RSC-017-J: İşçi sınıfının zincirlerinden başka kaybedecekleri şeyleri yok, kazanacakları bir dünya var. Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!

Dr.███████: Bana mı dediniz?

RSC-017-J: Hayır. İşçilere seslendim

Dr.███████: Dinler hakkında ne düşünüyorsunuz?

RSC-017-J: Din, bunalmış mahlukun iç çekişi, merhametsiz bir dünyanın ruhu ve aynı zamanda akılsız bir çağın aklıdır. Din halkın Iphone'udur.

Dr.███████: Iphone ne alaka?

RSC-017-J: Kapitalist bir şirketin ürünü işte alakalı.

Dr.███████: Neyse sorgulamayacağım. Başınıza gelenleri anlatır mısınız?

RSC-017-J: Tabi. Kapitalizm gezegenimizi yaşanmaz hale getirdi. İkiye bölünmüştük. Sosyalistler ve Anarşistler olarak ikiye ayrılmıştık ve ben iyilerdendim. Arkadaşlarım sırf anarşistlerin kazanacağını düşündükleri için onca kişiye ihanet ettiler ve her şeyi yok ettiler ama biz iyiler kaçmak zorunda kaldık. Hatırlıyorum 4 kişiydik, hatta Engels lakaplı diye bir arkadaşım vardı ve kendisi sanırım Stuttgart'ta bir yere iniş yaptı. Diğer arkadaşlarım ise bilmediğim bir ülkeye düştü. Çarlık mıydı neydi. Ben de Trier havzasına iniş yaptım, arkadaşlarımı umarım bulabilirim.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License