RSC-020


Keşif: RSC-020 İskoçya'nın ███████ ile ████ Tesisisini birbirine bağlayan bir ana yolda 17/03/192█ tarihinde saat 03:15'de bir benzinliği parçalarken bulundu ve olaya RSC tarafından hükümetin izni ile el konuldu. Olaya şahitlik edenlere hafıza silici verildi. RSC-020 yakalanma sırasında hiçbir kaçma girişiminde bulunmadı.

Saklama Prosedürleri: RSC-020 200 metre² genişliğinde, 6 metre yüksekliğinde çelik ve tamamen karanlık bir odada tutulmalıdır. Herhangi bir kaçış girişiminde önünde engel kalmadığında, yakalanmadan önce gittiği yöne bakılmalı ve rapor verilmelidir. Sonrasında gittiği yöndeki şüpheli alanlara arama yapılmalıdır. Bulunan anomalilerin ihtimal varsa RSC-020 ile etkileşime geçirilmesi sağlanmalıdır. Oluşacak herhangi bir ihlalde RSC-020'ye yüksek derecede veya onarılmayacak bir zarar verilmemelidir. (Hayati risk taşıyan durumlarda bu kural yok sayılacaktır.)

Açıklama: RSC-020, 436 santimetre uzunluğunda dört ayaklı küre gövdeli bir otomattır. Nasıl kendi enerjisini yenilediği bilinmiyor. RSC-020'nin herhangi bir nesneye veya canlıya zarar verme gibi bir amacı olmadığı biliniyor. RSC-020'nin çıkardığı hiçbir sesin anlamı yoktur. Herhangi bir radyasyon veya gaz salınımı bulunmaz, ancak dışarısına yaklaşık 70°C (158°F) ısı yayar. Dış yüzeyi tamamen çelikten oluşmuştur. RSC-020'nin önünde bir fener ve 1x1 bir bağlantılı boşluk olduğu biliniyor. Bu fener her zaman belirli alanlara küsuratsız bir şekilde bakıyor.

RSC-020'nin insanlara herhangi bir agresif davranışlarda bulunmadığı görülmüştür. RSC-020'nin sayesinde bulunan her hangi bir anomali ihtimal varsa derhal Tesis-053'de Dr. ████ öncülüğünde araştırılmaya götürülmelidir. RSC-020'nin bir iradesi olup olmadığı bilinmiyor. Dr.████████ programlanmış dese de çoğu görevli kendi iradesi olduğunu savunuyor.

RSC-020 Hakkında Not: RSC-020 her ihlalinde önünde engel kalmaz ise baktığı yöne doğru bir sinyal gönderir. Nasıl bilinmez, RSC-020 bir şeylerin bulunmasını ve getirilmesini istiyor gibi davranır. Sinyal gönderdiği anomali bulunana kadar sinyal göndermeye devam eder. Anomali bulunduğunda ise sinyal göndermeyi durdurur. Sinyalleri sanki kendisi istiyormuş gibi tutulduğu Tesis olan Tesis-053'ün bilgisayarlarına sinyalin gittiği yerleri de yollar. (Bazılarının şaşırtmaca olduğu tespit edilmiştir.)

RSC-020 Anomalileri Hakkında: Bu anomaliler RSC-020 sayesinde bulunmuş anomalilerdir. Bu anomalilerin ve RSC-020'nin birleşmesi ile ortaya Buhar Çağı Canavarı çıkar. ASLA BU ANOMALİLER VE RSC-020 BİR ARAYA GETİRİLMEMELİDİR. getirildiği taktirde ███████ ve ███████ protokolü devreye girecektir.


Keşif Tarihi: 06/0█/194█

Saklama Prosedürleri: RSC-020-1, kendisi için özel olarak yapılmış Bölge-51'de tutulmalıdır. RSC-020-1'in odasının yüksekliği ██ metre, genişliği ise ██ metredir. İçeri hiçbir giriş yapılmayacaktır. Herhangi bir ihlal girişiminde ██████ protokolü devreye girecektir.

Açıklama: RSC-020-1 toplam ███ metre uzunluğunda ve ███ metre genişliğine erişebilen, iradesi olan bir metal yığınıdır. Herhangi bir varlık, RSC-020-1 ile etkileşimi geçmedikçe RSC-020-1 bir metal yığını gibi gözükür. Ancak herhangi bir etkileşim söz konusu olursa içi boş, ███ uzunluğunda ve ███ metre genişliğinde olan metal bir heykele dönüşür ve dönüşme sırasında önünde ne varsa umursamadan formuna dönüşene kadar yıkar. Vücudunun belirli yerlerinde boşluklar vardır.

Keşif: RSC-020-1, RSC-020 sayesinde Kuzey İrlanda'nın ███████████ bölgesinde saat ██:30'da bir depoda yığın halinde hareket ederken bulunmuştur. İlk tepkime, depoyu tamamen parçalayarak ██ DTF ekibinin yaralanmasına yol açtı. Taşınamayacağı anlaşılınca deponun olduğu alanı Bölge-51 olarak adlandırılmış ve gizlenmiştir.


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License