RSC-024


Keşif: ██/██/19██ tarihinde ██████ Kentinde fark edildi yaptığı kaos sonucu birçok sivil hayatını kaybetti fazla miktarda maddi zarar oluştu RSC ekipleri zorda olsa RSC-024'ü güvence altına aldı.

Saklama Prosedürleri: RSC-024, Tesis-53'te tutulmaktadır, odası tamamen 3 katlı bir çelikten oluşmak zorundadır, oda her ayda 1 kez bakım yapılmalıdır, eğer lakin RSC-024 ihlal girişimine başvurursa personelin 024-CB Seri numarasını araması gerekir kısa bir süre içinde aktif DTF ekipleri ağır silahları kuşanıp RSC-024'ü durdurması gerekir, eğer RSC-024 tesisten kaçabilirse yakın şehir ve kent köy gibi yerlerdeki sivillerin acilen orayı terk etmesi için Acil Durum Kanalı aktifleştirilecektir.

Açıklama: RSC-024, 4 bacaklı bir mekanik yaşam formudur, arkasında kendine bağlı kola benzer bir sistem bulunmaktadır kolun ucunda ise dikenli kendi etrafında dönebilen bir sistem vardır, RSC-024 bir yandan biyolojik olmasına rağmen bir canlının doğal ihtiyaçlarına ihtiyaç duymaz kapsamlı araştırmalar RSC-024'ün organlarının da olmadığını gösterdi, RSC-024'ün kontrolsüz davranışları sonucu odasında delici organları ile her yeri parçalamaktadır kendisi durmamakla birlikte, odasına girmek tehlikelidir, RSC-024'e yapılan herhangi bir silahlı saldırı onu yavaşlatır fakat kendi vücudunun zarar görmesi onu bir şekilde yeniden iyileştirir, nasıl olduğu bilinmiyor.

[Ek-Not Dr. ███'dan]: Talep ederim ki RSC-024 acilen yok edilmelidir. Şu anda fazla tehdit barındırması kurum ve insanlar için zararlı olacaktır umarım talebimi kabul edersiniz.

[Ek-Not Sonuç: Bekleniyor.]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License