RSC-026


Keşif: ██/██/19██ yılında New York'ta bir gazeteci dükkanında keşfedilmiştir. RSC-026'nın anormal etkiler göstermesi durumundan dolayı RSC Kurumu Beta-99 sayesinde RSC-026'ya el koymuştur.

Saklama Prosedürleri: RSC-026, Tesis-96'da her zaman çelik, demir ve kurşun korumalı bir odada 10 santimetreden (4 inç) kalınlığında, hava geçirmez bir şekilde kapatılmış cam bir kutu içinde tutulmalıdır. Kurum Personelin içeri ve dışarı girmesine izin verilmesi haricinde, kapılar her zaman 2 kez kilitlenmelidir. Herhangi bir zamanda en az 1 Zeta-X personeli nakledilecektir. Zeta-X muhafızları her zaman dışarıda kalmalı ve hiçbir koşul altında muhafaza odasında bulunmamalıdır. Araştırmacı personel hiçbir zaman RSC-026'ya dokunmamalıdır. RSC-026'ın her 2 haftada bir yeni cam mühürlenmiş bir kutu ile değiştirilmelidir ve muhafaza alanı temizlenmelidir.

Açıklama: RSC-026, 35 santim genişliğinde, 40 santim uzunluğunda manyetik bir bant üzerine sesleri kaydetmeye ve istendiğinde sese dönüştürmeye yarayan elektronik bir alettir. RSC-026'nın özelliği ise onunla temas eden kişinin ruh haline göre rastgele şarkılar açmasıdır. Ayrıca kişinin ana diline göre şarkı açar. Kişinin o an düşündüklerini veya ruh halini algılıyor ve tepki olarak rastgele şarkı açıyor fakat bunu nasıl yaptığı ise bilinmiyor. Üretici firma kasetçaların üzerinde yazmaktadır fakat kaynaklarda bu firma hala bulunamadı. RSC Kurumu Araştırmacılarına göre RSC-026 alternatif bir evrenden gelme bir eşyadır. RSC-026 ile temasa giren deneklerin %80'inde kişisel bozukluk, paranoya, şizofreni gibi ruhsal rahatsızlık belirtilerinin oluşmasına neden olmuştur.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License