RSC-029


Keşif: 19██ yılında Amerika Birleşik Devletlerinin Spokane şehrindeki ██████ bir süpermarketten ███████ ██████ isimli şahıs tarafından satın almıştır fakat ███████ ██████'ın yaşadığı bazı garip olaylar sonucu RSC Kurumu tarafından el konulmuştur.

Saklama Prosedürleri: RSC-029, Tesis-77'de 5 metre²lik güvenli bir muhafaza alanında demir ve kurşun ile güçlendirilmiş güvenli muhafaza odasında muhafaza edilmelidir ayrıca RSC-063, 10 santimetreden (4 inç) kalınlığında, hava geçirmez bir şekilde kapatılmış cam bir kutu içinde tutulmalıdır.

RSC-029'a yalnızca Seviye-3 izni olan ve RSC-IYK1 tarafından yazılı izin alan kişiler RSC-029'a erişebilirler. Personeller muhafaza alanına giriş yaptıkları zaman kapılar her zaman 2 kez kilitlenmelidir. Herhangi bir zamanda RSC-063'ün muhafaza alanı dışında en az 3 silahlı Zeta-X muhafız nakledilecek. Muhafızlar her zaman dışarıda kalmalı ve hiçbir koşul altında muhafaza odasında bulunmamalıdır.

Açıklama: RSC-029 bilinmeyen bir virüs ile bağlantılı olarak, şu anda amatör bir para farmakolog olduğuna inanılan, bir kişi (toplanan mesajlarda "dado" olarak adlandırılır) tarafından oluşturulan on ilacımsı jel tabletinin tedarikidir. RSC-029 örnekleri açık yeşil ve kabaca 1.2 santimetre uzunluğundadır. RSC-029 suda hızlı bir şekilde çözünür ve bilinmeyen ve muhtemel anormal bir dizi bileşenden oluşur. Bilim Departmanı Araştırmacıları tarafından RSC-029 incelenmiştir ve yapısında radyoaktif bir kimyasal element olan uranyum olduğu keşfedilmiştir.

RSC-029'un birincil anormal doğası, sadece bir kişi tarafından RSC-029'un yutulmasıyla ortaya çıkar. Tüketimden kısa bir süre sonra, çok sayıda saf uranyum, deneğin midesinde belirsiz bir oranda tezahür etmeye başlayacaktır. RSC-029'un keşfedilmesi sırasında elde edilen bilgilere dayanarak, bu uranyum hacminin akut öldürücü bir iyonize radyasyon dozu vermesi amaçlandığına inanılmaktadır. Uranyumlar eser miktarda radyoaktif potasyum içermekle birlikte, ortaya çıkan miktar, aşırı şişkinlik, boğulma ya da RSC-029 onaylı vakaların çoğunda daha belirgin nedenleri ortaya çıkarmaktadır. Kayıtlara göre deneğin midesinde tezahür eden uranyum miktarı 8.1 milyon kilogramdır. Kabaca ise deneğin boğulması veya ezilme travması oluşmaktadır.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License