RSC-030


Saklama Prosedürleri: RSC-030, Tesis-53'te Kalınlığı 21 minimetre² olan kurşun-geçirmez bir cam fanus içerisinde tutulmalı ve cam fanusun kırılmaması / açılmaması gerekmekte. Aksi taktirde ortamda bulunan bütün mekanik sel nesnelerin mekaniklerini ters yapacaktır. Bulunduğu odanın duvarlarının kalınlığı 2 metre olup, tamamen kurşundan yapılmalıdır. Odanın içerisine herhangi bir mekanik sel özelliği olan bir nesne girdiği taktirde RSC-030 aktif hale gelecektir. Odaya elektromanyetik çekici özelliği bulunan nesnelerin sokulmaması gerekmektedir. Aksi halde nesne RSC-030'un aktif hale gelmesinden dolayı eriyecektir.

Açıklama: RSC-030'un demir çubuğa benzer bir görüntüsü bulunuyor. Çıplak gözle bakıldığında havaya dalgalar yaydığı görülebiliyor. Özel giysiler giyilmeden RSC-030'a yaklaşıldığında vücutta titremeler ve baş dönmesi olabiliyor, RSC-030'a birden fazla mekanik sel özelliği bulunan nesneler yaklaştırılması sonucu, RSC-030'un oluşturmuş olduğu G kuvvetinden dolayı kişilerin vücutları dayanamayıp ölüme sebep olabiliyor.

RSC-030'a hedef olarak kullanılan her şey geri teper ve RSC-030 kendini savunabilecek bir özelliklere sahip olduğu gözlemlenmiştir RSC-030'un bu tür özelliklerini test etmek için aşağıda bulunan deneyler uygulanmıştır.

ID: 00-00-15

Deney 1:

Denek - 0178, RSC-030 aktifken odaya bir tabanca ile girer. Ardından tabancayı RSC-030'a doğrultur. Fakat titrediği için hemen ateşlemez. 2 dakikalık bir bekleyişin ardından tabancayı ateşler ve tabancadaki mekanizma ters çalışarak, Denek - 0178'in sol göğsüne isabet eder ve 20 saniye sonra Denek - 0178 kan kaybından yaşamını yitirir.

Deney 2:

Denek - 0833, RSC-030 aktifken ve cam fanusun içerisindeyken odaya bir kol saati ile girer. 1 dakikalık bir bekleyişin ardından saatin geriye doğru aktığını söyler ve arkasından baş dönmesinden dolayı bayılır.

Deney 3:

Denek - 0742, özel giysiler giymeden RSC-030'a birden fazla mekanik sel özelliği bulunan nesneler ile yaklaşır ve 2 saniye sonra G kuvvetinden dolayı ezilir ve vücudu paramparça olup, etrafa saçılır. Fakat nesnelere bir zarar gelmemiştir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License