RSC-031


Saklama Prosedürleri: RSC-031, Tesis-77'de 10 metre²lik çelik, demir ve kurşun ile güçlendirilmiş muhafaza odasında muhafaza edilmelidir. ayrıca RSC-031, 10 santimetreden (4 inç) kalınlığında, hava geçirmez bir şekilde kapatılmış cam bir kutu içinde tutulmalıdır. RSC-031'e yalnızca Seviye-4 izni olan ve RSC-IYK1 tarafından yazılı izin alan kişiler RSC-031'e erişebilirler. Ayrıca Personeller muhafaza alanına giriş yaptıkları zaman kapılar her zaman 1 kez kilitlenmelidir. Herhangi bir zamanda RSC-031'e muhafaza alanı dışında en az 2 silahlı Zeta-X muhafız nakledilecek. Muhafızlar her zaman dışarıda kalmalı ve hiçbir koşul altında muhafaza odasında bulunmamalıdır.

Açıklama: RSC-031, 20 santimetre çapında somon renginde bir seramik yemek tabağıdır ve kenarlarına beyaz renkte basılmış "State Of Plate" yazmaktadır. Plakanın bir kenarından, D harfinin hemen üstünde küçük bir logo yontulmuştur. Üreticinin işareti yoktur ve bugüne kadar, söz konusu restoranı bulma çabaları başarısız olmuştur.

RSC-031-1'in yapısı yayla çorbası (yoğurt çorbası) olmasıdır. RSC-031-1'in anormal özelliği ise yapısının bilinmeyen radyoaktif bir mineralden oluşmasıdır. RSC-031-1 hem canlılara hem de cansız nesnelere zarar verecektir. RSC-031-1 ile enjekte olmuş insanlar (ve hayvanlar), iyonlaştırıcı radyasyonun etkilerine karşı bağışıklık kazanır, ancak giderek artan şekilde RSC-031-1 ile birleşir ve genellikle şiddet tüm dokular mantar büyümesiyle yer değiştirir. Geçirmemekle birlikte, etkilenmeyen bireyleri RSC-031'e maruz bırakmaya çalışacaklar. RSC-031-1 enfeksiyonları doğrudan bulaşıcı gibi görünmüyor, ancak yalnızca delta radyasyonu ile temas halinde yayılıyor. Bununla birlikte, RSC-031-1'e uzun süre maruz kalmak, bir biyolojik tehlike (ve ayrıca bilinen bir radyasyon tehlikesi olduğu gibi) göz ardı etmek için yeterince test edilmemiştir.

Hâlâ iletişim kurabilen enjekte bireyler, yüzeyin çoğunun RSC-031'den oluştuğu, tamamen RSC-031-1 ile kaplı bir dünyayı gördüğünü açıklar. Bunun bir halüsinasyon mu yoksa RSC-031'in kaynağına bir bakış mı olduğu belli değil. Enfeksiyonlar genellikle durumlarından memnun olurlar ve "yaylalardan" bahsederler.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License