RSC-038


Saklama Prosedürleri: RSC-038 olaylarının kolayca kaydını tutmak ve gözetlemek için Tybee Adasında Bölge-42 kurulmuştur. Sivillere bir deniz feneri ve müze olarak gösterilecektir. Bölge saati olarak saat 24:00'dan saat 05:59'a kadar denize girmeye çalışanlar uyarılacak ve denizden uzaklaştırılacak. Nedeni sorulduğunda ise deniz canlılarıyla ilgili güncel konular anlatılacak ve RSC-038'in varlığı gizli tutulacaktır.

██/██/19██ itibariyle RSC-038 üzerinde deney yapılması yasaklanmıştır. Bundan itibaren RSC-038 ile araştırmalar sadece gündüz saatleri içerisinde yapılacaktır.

Açıklama: Kurumun elinde olan şeyler geçmişte olan kayıp raporlarıyla beraber yapılan 3 deneydir. Bu açıklama da raporlara göre düzenlenmiştir.

RSC-038, Tybee Adasında, bölge saatine göre 24:00 ve 05:59 arasında kıyıdan 15 metre uzaklıkta oluşan bir anomalidir. RSC-038, belirtilen saatler arasında denize giren ve kıyıdan uzaklaşan canlıları denizin derinliklerine doğru çekiyor. Sabah tam 06:00'da ise canlının kaybolduğu noktadan canlının cesedi yükseliyor.

RSC-038'in tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Bilinen şey ise, halatlar, sicimler, kancalardan ve bir çapadan oluştuğu. RSC-038, şu anda bu eşyalara sahip olan veya yöneten varlık olarak adlandırılmaktadır. Halatların ve sicimlerin izi otopsilerde bulunmuştur. Halatlar ve sicimler bütün vücudu sarmış şekilde gözüküyor. Cesetlerde çok sayıda saplanmış küçük kanca ve iğne bulundu. Cesetlerin ciğerlerinin su ile dolmuş olması, bu iğnelerin ve kancaların onu öldürmediğini gösteriyor.

RSC-038 ile detaylı bilgilere ulaşmak için deney raporlarına göz atınız.Keşif: ██/██/19██ tarihinde ortaya çıkan boğulma vakaları Kurumun dikkatini çekti. Kıyı yakınlarındaki deniz feneri ve müzesine el koyuldu ve müze Bölge-██'a çevrildi.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License