RSC-041


Keşif: ██/██/19██ tarihinde Fransa'nın Calvados ilinde bulunmuştur. İlk bulunduğunda Albert Lebrun'u sorguya çekmişti. Gözaltına alındığında şüpheli tavırları ve hakaretler nedeniyle 5 yıl hapis yatmıştır. Albert hakkında çok fazla şey bilmesi ve İkinci Dünya Savaşıyla ilgili hatasız tahminleri onun bir tür ajan olduğunu gösteriyordu. Ayrıca hapiste onun koğuşunda kalan kişiler RSC-041'den korkuyorlardı. Kendileri hakkında fazla bilgi bilmesinden dolayı koğuştaki insanlar delirmiştir. İntihar edenler ve akıl sağlığını kaybedenlerin de olduğu kayıtlara geçmiştir. Fransızlar onu asma kararı verdiler. Fakat RSC Kurumu anormalliği fark etti. Ve RSC-041 muhafaza edildi. Bazı politikacıların ve hapishane görevlilerinin hafızası silinmiştir.

Saklama Prosedürleri: RSC-041, Tesis-10'da 4 metre³ bir odada muhafaza edilmelidir. Odanın kapısının önünde 2 DTF personeli bulundurulmalı ve RSC-041 deneyler dışında odadan çıkmamalıdır. Odada en az 5 kitap bulundurulmalıdır. Kitaplar RSC-041'e uygun seçilmeli ve RSC-041'in sevdiği türde olmalıdır. Hukuk kitapları RSC-041'in odasında bulunmamalıdır. RSC-041'in odasında mutlaka televizyon bulunmalıdır. Televizyon da şiddet içerikli programlar yayınlanmayacak ve en sevdiği dizi olan "███████ ████" mutlaka haftada bir kere oynatılacaktır. RSC-041 sinirlendiğinde veya morali fazla düştüğünde kontrol edilmeli ve belli bir seviyenin üstünde bayıltılmalıdır. Ayrıca haftada en az bir kere uyku haplarından verilmeli ve uyku süresi günde 12 saati geçmelidir. RSC-041 aktiviteler ile oyalandırılmalı(uyku, hobi, televizyon, kitap veya bağımlı olabileceği herhangi bir aktivite) ve sorgulama ile ilgili düşünmesine izin verilmemelidir. RSC-041'in odasına personel girişi yasaktır. Odasının düzenlenmesi ve temizlenmesi uyurken yapılmalıdır.

Açıklama: RSC-041 boyu 1.73 metre olan kimliği ve nereli olduğu bilinmeyen bir insandır. Ailesi hakkında hiçbir veri bulunmuyor. Her türlü dili bilmekte ve düzgün bir aksan ile konuşmaktadır. Zeka seviyesi normal insanlara göre daha yüksektir. Sorgulama yapmadığı zamanlarda çok az konuşuyor. Hatta sorgulama dışında yaptığı diyalog sayısı 3'ü geçmemektedir. Son derece suskun ve sakindir. Normal insanların fiziksel özelliklerine sahiptir. Genellikle takım elbise giymektedir. Fakat aynı kıyafetleri sık sık giymez. Mutlaka günde 1-2 kez kıyafetini değiştirir. Son derece kibar ve beyefendi davranır. İnsanlara şiddet uygulamaktan ve küfür etmekten kaçınır. Nefret ettiği kişilere ve objelere rastlanılmamıştır.

RSC-041 bir kişiyle iletişime geçtiğinde onu sorguya çeker. Hangi durumda olursa olsun sorgusunu bitene kadar devam ettirir. Sorgulamaya başlamadan önce selamlaşabilir veya farklı diyaloglar kurabilir. Bunu nadiren yapmaktadır. Genellikle sorgulamaya direk başlar ve notlar alır. Sorgulama işlemi mutlaka kişinin nefret ettiği bir şeyle ilgilidir. Sorgulamaya devam ederse yine kişinin nefret ettiği bir konu hakkında devam eder. Sorgulama bittiğinde "Sorgu bitmiştir." der ve o kişiyle bir daha iletişim kurmaz. Hatta o kişiyi görmez ve varlığı yokmuş gibi davranır. RSC-041'in sorgulama hobisi ve farklı kişiliği onu anormal yapmamaktadır. Onu anormal yapan şey sorguladığı kişinin nefret ettiği şeyleri tamamen doğru bilmesidir. Hatta bazen sorgulanan kişiler bile bunu bilmiyor. Çünkü çok eski nefretlerini ve gelecekteki nefretlerini de sorguluyor. Bu sorgular istinasız doğru çıkıyor. Sorgular hakkında RSC-041 yorum yapmamaktadır. Sorgular deneyler ile belge altına alınmıştır. Henüz yanlış bir bilgi bulunmamaktadır. RSC-041'nin kendi odasında iki cansız cisim ile sorgusu da kayıt altına alınmıştır. Bu iki cansız madde su ve kitaptır. Canlılar ile yaptığı sorgunun aynısını yapmıştır. Sorgu kısa sürmüştür ve muhtemel olarak can sıkıntısından gerçekleşmektedir. Bu iki sorgu sebebiyle bazı filozof ve doktorlarda yeni görüşler ortaya çıkmıştır.

Not: RSC-041'in nefret ettiği herhangi bir cisim RSC-041'e yaklaştırılmamalı ve söz edilmemelidir. Bu cisimleri yaklaştırmak ve söz etmek infaz sebebidir.

Not 2: RSC-041 hiçbir yaşlanma belirtisi göstermedi. RSC-041'in ölümsüz olabileceği düşünülüyor.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License