RSC-042


Keşif: RSC-042, 02/06/19██ tarihinde NASA'ya ait gizli bir ay üssünden sinyal alınamaması ve bölgeden gelen yardım çağrıları RSC Kurumuna ihbar edilmiş [BİLGİ GİZLENMİŞTİR] üssüne giden NASA/RSC personelleri tarafından keşfedilmiştir. Araştırma takımı tesisteki olayı araştırmak ve görgü tanıklarından rapor almak için gönderilmiştir. Tesis uzun zamandır boş olduğu için Tesisteki var olan cesetler çürümüş ve etraf pas tutmuştur. Rapora hiçbir sağ kurtulanın olmadığı ve bunun bir saldırı olduğu yazılmıştır.

Saklama Prosedürleri: RSC-042, Alan-042'de 4x5 metrelik bir odada 7/24 ve en az 4 DTF olmak şartıyla muhafaza Edilmektedir. Aydaki Tesis-██'te 2 metre uzağında küçük bir kulübe benzeri 3 kat demirle güçlendirilmiş bir yapının içinde tutulmaktadır. Bu portal tam olarak 5.5 metredir. Seviye-4 Personelleri haricinde hiçbir kimse bu yapıya giriş yapamaz. Kapısının önünde en az 2 DTF beklemektedir. Bu Portal'ın tam özellikleri hakkında tam bir veri yoktur. Bu Portal'ın başka bir örneği var mıdır? bilinmiyor dünyayı tehdit edebilecek bir yapıdır çünkü kim tarafından kontrol ediliyor bilinmiyor bu yüzden olabildiğince uzak bir yerde tutulmaya çalışılıyor.

Açıklama: Vindemiatrix, inorganik bir portaldır. Üretim tarihi, firması veya üretim yeri kesin olarak bilinmez. Personeller adını Vindemiatrix koymuştur bu yapının boyu 3 metre, genişliği ise 2.5 metredir. Kurum sistemini tam olarak çözemedik fakat bu aletin bir kılavuzu vardır ve yazılar çözülmüştür. Bu portalın Nasa Tesis'i saldırısı ile bağlantısı olduğunu düşünülmektedir, bu makineyi hangi uzaylı ırkına ait olduğu bulunamamıştır. Her türlü yere ışınlanabilme yeteneği vardır, çalışma şekli gitmek istediğiniz yeri yazabilirsiniz her türlü dilde çalışır yazma şeklinize göre dili algılar ve sizi oraya gönderir ayrıca makine içerisinde zaman durduğu için herhangi bir yaşlanma veya bir zaman geçme durumu sizde olmaz fakat diğer insanlarda olur saatte 400.785.488 m/s hızında seyahat edersiniz bu ışık hızının (C)'nin 299.792.458 m/s hızından daha fazla gidersiniz kısaca ışık hızını geçersiniz fakat zaman durdurulabilir ama isterseniz durdurmayabilirsiniz de bu tamamen size bağlıdır. Bu makine teknolojisi günümüz şartlarındaki teknolojiden daha gelişmiştir bazı personeller bunu anlayamamaktadır. RSC-042 ile herhangi bir noktaya ışınlanırsanız siz geri dönene kadar halka açık kalır herhangi birisi geri dönerse yok olur ayrıca orada kalan bir kişi bir daha ki ışınlanmaya kadar orada kalmak zorunda kalır.

Dr. ██████'dan Not: Son deney bizler için umut olmuştu Denek-4249 kurum için büyük bir başarıya imza atmıştı fakat çoğu personel bunu yalanladı. Denek-4249 üstün başarısından dolayı kıskandıklarını düşünmüştük fakat yanılmıştık, RSC-042'yi Prosedür gereği tehdit edebilecek bir ihlale yol açtı. [GİZLENMİŞ VERİ] saatinde RSC-042'yi şiddetli bir patlamaya neden olacak imha silahlarıyla ihlal etmeye çalıştı DTF-Θ-12 olayların zincirini daha kötü sonuçlar almadan bastırmayı başardı ve Denek-4249 feci bir şekilde saldırıya uğradı yine de akılda bazı soru işaretleri kalmıştı, neden yaptı hala bilmiyoruz.

Ek Belge 042-A: ██/██/199█ Tarihinde Yapılan Bazı Deneylerden Eklenen Veriler

Deney Adı Denek Kod Adı Açıklama/Belge
Deney-1 "Denek-4241" Denek-4241'ye bir telsiz, mikrofon ve el feneri verilmiştir. ██/██/199█ tarihinde uzayda rastgele bir noktaya gönderilmiştir. Bilinmeyen bir gezegene ışınlanmış ve o gezegeni anında kara delik yutmuştur bir daha kendisinden haber alınamadı. Bilim adamlarının tahminlerine göre kara delik yuttuktan sonra ölmedi, uzayın herhangi bir noktasında bulunan beyaz delikten dışarı çıktı havasızlıktan boğularak öldü.
Deney-2 "Denek-4242" Denek-4242'ye bir telsiz, Tec-9 model bir silah ve el feneri verilmiştir. ██/██/199█ tarihinde uzayda rastgele bir noktaya gönderilmiştir. 159 ışık uzaklıkta olan HD 209458 b ışınlanmış ve bir daha haber alınamamıştır.
Deney-3 "Denek-4243" Denek-4243'e hiçbir eşya verilmemiştir. ██/██/199█ tarihinde rastgele bir noktaya gönderilmiştir. Moğolistan Ulan Batur'a ışınlanmıştır. Alınan bilgilere göre hala hayattadır.
Deney-4 "Denek-4244" Denek-4244'e kamera, telsiz ve Desert Eagle 50 AE model bir silah verilmiştir. ██/██/199█ tarihinde uzayda rastgele bir noktaya gönderilmiştir. Merkür'ün yüzeyine ışınlanmıştır. Güneş'e dönük olan tarafı sizi anında öldürür. Diğer tarafta ise donma tehlikesi vardır. Bu nedenle orta noktasını bulmaya çalışmak en iyi fikirdir ancak bu durumda bile Merkür'deki zehirli gazlar sizi öldürür. Bu gezegene ışınlanan denek tam orta noktayı bulmayı başardı, yaklaşık olarak nefesini tuttuğu kadar hayatta kalabildi.
Deney-5 "Denek-4245" Denek-4245'e kamera, telsiz ve c39v2 model bir silah verilmiştir. ██/██/199█ tarihinde uzayda rastgele bir noktaya gönderilmiştir. Venüs'ün yüzeyine ışınlanmış ancak saniyeler içinde eriyerek yok olmuştur.
Deney-7 "Denek-4247" Denek-4247'e telsiz ve 39 CM-1127L model bir korsan silahı verilmiştir. ██/██/199█ tarihinde uzayda rastgele bir noktaya gönderilmiştir. Sirius yıldızının yörüngesine ışınlanmış fakat Sirius'un yüzey sıcaklığı yaklaşık 25000 olduğu için saniyeler içerisinde erimiştir.
Deney-8 "Denek-4248" Denek-4248'e bir tane ilk yardım seti ve telsiz verilmiştir. Denek-4248'in anlattıklarına göre daha önce hiç görülmemiş bir uzaylı ırkının gezegenine ışınlanmıştır. RSC-036'nın rüyasındaki uzaylı ırkı ile bağlantısı olduğunu söylemiştir, Denek'ten bir daha haber alınamasa da araştırmalar hala sürüyor.
Deney-9 "Denek-4249" [VERİ ENGELLENDİ]
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License