RSC-046


Keşif: RSC-046, ██/06/196█ Yılında Sri Lanka da bir köyün bilinmeyen bir sebepten dolayı tamamen kullanılamaz hale gelmesini ve ███ kişinin ölümüne ve ██ kişinin yaralanmasına sebep olan bir olay sonrası Sri Lanka hükümetinin aramalarının kayıtsız kalması ile RSC kurumu bu durum ile beraber aramaları başlatılmış ve ██/06/196█ Tarihinde 16 kişilik bir DTF timinin bulması ile keşif edilmiştir. Keşifte █ DTF birimi Yaşamını yitirmiş ve █ DTF birimi yaralanmıştır. Etkisiz hale getirilmesi başarılan RSC-046 Güvenli bir şekilde Tesis-88'e götürülmüştür.

Saklama Prosedürleri: RSC-046, 20X20 bir odada bolca Tropikal bitki ve böcek ile donatılmış bir odada stabil oda sıcaklığında tutulmalıdır. RSC-046'nın her hangi bir kaçma girişiminde ███████ prosedürü devreye girecek ve bulunduğu Tesis derhal boşaltılacaktır. RSC-046'nın her hangi bir yaşam alanına kaçması ihtimalinde 10. derecede senaryo başlayacaktır.

Açıklama: RSC-046 10 metre uzunluğunda ve 3 metre genişliğinde dev bir böcek benzeri anomalidir. Toplam 4 ayağı ve 2 eli vardır. Kafası her ne kadar bir insan kafasını andırsa da yüzü gözleri ve ağzı dışında görünüş olarak pürüzsüzdür. 6 göze ve çıkıntılı şekilde alt tarafını kaplayan bir ağza sahiptir. Varlığın kuyruğunun ucunda saldırmak için kullandığı sivri 5-25 santim arasında dikenler bulunmaktadır. Ellerinde yedişer parmak bulunur. RSC-046 Her türlü canlı ile beslenebilme özelliğine sahiptir. Her ne kadar yemek yese de her hangi bir atık madde bırakmamıştır. RSC-046'nın bitkiler dışında her türlü hareket eden nesneye karşı bir kininin olduğu tespit edilmiştir. RSC-046 Hareket eden varlığı durana kadar parçalamaktadır. Her ne kadar 6 gözü de olsa hareketsiz canlıları çok zor seçiyor.

RSC-046 İle ilgili deneyler

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License