RSC-052


Keşif: 12/09/19██ tarihinde Çin'de bir hayvanat bahçesinde bir tür kırmızı kanguru kılığındayken bir görevlinin parçaladığı sırada keşfedildi ve Ajanlar tarafından ele geçirildi ve Tesis-33'e nakledildi.

Saklama prosedürleri: RSC-052, Tesis-33, Bölge-██'de 3 kat demirle güçlendirilmiş bir kutuda elektrikli kablolara bağlı tutulmalıdır. Herhangi bir ihlal girişiminde çarpılacağı için ██████ prosedürüne göre en az 2 Zeta-X odasının dışında nöbet tutmaktadır. S-4 ve S-5'lerin atadığı özel eğitimli personeller 7/24 sürekli bu varlığı izlemesi gerekir. Aksi taktirde personeller ██████ prosedürüne uymadıkları için bölge-█'e götürülecek ve sorgulanacaktır duruma göre █ veya █ tipi hafıza silme araçları kullanılabilir.

Açıklama: RSC-052, genelde kırmızı kanguru kılığında duruyor. Bu zamana kadar ██ şekil değişmiştir. Personeller bu varlığın sınırlı gücü olduğunu düşünüyorlar. X-Ray cihazından geçirildiğinde ise organlarına ve kemiklerine rastlanmaz. Bunun sebebi çok şekil değiştirmesindendir yoksa şekil değiştiremez. Ölüm tehlikesine gireceğini hissettiğinde bir tür elmas armadillo'ya dönüşür. İlk ihlalinde toplam ███ personelin ölümüne ██ personelin ağır yaralanmasına sebep olmuştur. Yemek ihtiyacı, su ihtiyacı yoktur. Deney-052-1'den sonra çok iyi bir adaptasyon yeteneğine rastlanmıştır.


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License