RSC-054


Saklama Prosedürleri: Herhangi bir saklama prosedürü RSC-054 üzerinde etkili olmamıştır, RSC-054'ün etkisi altında olan kişiler veya yerler gözetim altında olacaktır.

Açıklama: genel olarak ██████ bölgesinde dönen olaylar kurumun dikkatini çekti birden çok insan benzer bir rüyayı gördüklerini iddia ediyorlardı bu olayı yaşadığını söyleyen birden fazla tanıkla iletişime geçildi tanıkların iddiası şu yöndeydi tariflerin bire bir aynı olduğu bir psikolog ve onun ofisine gittiklerini söylüyorlardı. Bu psikolog onlara yardımcı oluyor tedavi ediyordu her birinin tedavisi 1 seans sürmüştü kurum en başta bunun internet üzerinde dolaşan bir geyiğin yarattığı toplu histeri vakası olabileceğini düşündü. Fakat sonra kurum 3 seans boyuncu bu psikoloğa yani RSC-054'e gittiğini söyleyen bir kişiye(Tanık-A5) ulaştı.

Kurum Tanık-A5'i gözlem altına aldı ve evine kameralar ve dedektörler yerleştirdi. Gözlemler sırasında Tanık-A5'in evindeki bir odaya geçerken açtığı odanın, kapısının içi parıldayan akışkan, morun tonlarında, bir madde (RSC-054-1) ile dolu gibi gözüküyordu şahıs bu kapıdaki maddenin içinden geçti. Ama ulaşması gereken odaya gitmedi. Kapı kapanınca Hekta-3 ekipleri operasyona başladı amaç kapının açık tutulması ve anomalinin incelenmesiydi Tanık-A5 kapıdan geçtikten yaklaşık 5 dakika sonra kapı tekrar açılmıştı kapı açıldığında. Tanık-A5 içerisinden çıktı. Gayet iyi hissettiğini Bay ████'in ona yardımcı olup hayatını yoluna koymasına yardım ettiğini söyledi. Kapı uzun süre açık tutuldu içeri girmek için yapılan denemeler her seferinde başarısız oldu.RSC-054-1 akışkan formundan katı formuna geçiyordu içeri yalnızca Tanık-A5 ifade ettiği seans zamanı geldiğinde girebiliyordu. Son seansında Dr. Nebuchad Tanık-A5'in gizli kamera ile içeri girmesini yanında RSC-027'yi de götürmesini talep etti. Alınan izinler ile karar kabul edildi. Kamera görüntülemesi cihazın bozulması sonucu başarısız oldu fakat RSC-027 odayı başarılı bir şekilde işledi.

Ek Belge Tanık-A5: İsmi ███ ███'dir 3 çocuğu ve mutlu bir evliliği olan 42 yaşındaki başarılı bir avukattı. Tatile giderken geçirdiği bir kaza sonucu 2 çocuğu ve eşi öldü küçük kızı bitkisel hayata girdi. Kendisi ise nerdeyse hiç bir ciddi yara almadan kurtuldu. Girdiği ağır depresyon sonucu iş başarısı düştü. Yaşadığı psikozun en ağırlaştığı dönemde RSC-054 ile karşılaştı. RSC-054 onu 5 seans içerisinde tedavi etti. Tanık-A5 ilginç bir şekilde sanki ailesini kaybetmemişçesine hayatını sıradan bir insanmış gibi sürdürmeye başladı.

RSC-054 Dr. Nebucad'in ifadesine göre boyutlar arası bir tür psikologtur. ona ulaşmak için RSC-027'i kullanılabilir. Fakat odaya girecek kişi RSC-054-1'den geçmek için 2 Koşulu sağlamalıdır. Aksi halde RSC-054-1 akışkan formdan katı forma geçecektir.

  • 1.Koşul: Silah veya tehdit oluşturabilecek bir unsur, materyal taşımamak.
  • 2.Koşul: Psikolojik yardım gerektirecek bir duruma sahip olmak. (Bu koşul RSC-054'ün kendi isteğiyle 5. seviye personel için zorunlu değildir.)

RSC-054 Orta yaşlı Cacusoid Kel güler yüzlü bir kişidir. Siyah renkli bir takım elbise içine kırmızı gömlek ve mor kravat giyer. Bir cep saati taşır. Bu cep saatinin ████ ████ gibi bir işlevi olduğu düşünülmektedir. Konuşurken nezaket kurallarına önem verir. Kurumun 5. seviye üyelerinden ████ ████ ████ ve ████ ile görüşmüştür. Görüşmeler sonucu edilen bilgilere göre RSC-054'ün algısı ve bilgisi insanlığın ötesindedir. Dünyamız hakkında bilim, sanat, tarih ve hatta RSC'ler hakkında bilgi sahibidir. Sadece 5.seviye personelin izni ile çeşitli operasyonlarda psikolojik hasara uğrayan personelin erişimi ve ████ gibi spesifik vakalarda 5. seviye personel erişim iznine sahiptir. RSC-054 hiçbir şekilde dünyanın gidişatına müdahale etmeyeceğini belirtmiştir. Onun için önemli olan tek şey hastalarının psikolojik durumdur. Fakat RSC-054 daha önce bahsettiğimiz ████ gibi spesifik vakaları istisna olarak kabul etmiştir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License