RSC-055


Keşif: ██/██/████ yılında Louisville / Jefferson County'de bulunan kapatılmış akıl hastanesi Waverly Hills'de paranormal olduğu iddia edilen ölümler oldu. RSC kurumu, bölgeye gitmek isteyen meraklılar olabileceği için olayların basına taşımasını önledi. Ve olayları bir hayvan saldırısı gibi gösterdi. Kurum Waverly Hills'e Omega-4 ekibini gönderdi ekip RSC-055 ile karşılaştı büyük kayıplar verdi. █ kişilik ekipten sadece 1'i ağır yaralı 3 kişi kurtuldu. RSC-055 ancak Penta-6 ekiplerinin büyük çabaları sonucu zapt edildi. Penta 6 ekipleri ██ kişi zayiat verdi.

Saklama Prosedürleri: RSC-055, Tesis-10'te ████ alaşımından yapılma devasa bir kafesin içindeki ufak akıl hastanesi odası görünümü verilmiş bir alanda bulunmaktadır. RSC-055 kaçma teşebbüsünde bulunursa 1 Amper elektrik akımı verilecektir.

Açıklama: RSC-055 yaklaşık 1.70 boylarında, kül beyazı bir cilt rengine sahip, derisinin parçası haline gelmiş olan akıl hastası kıyafeti giyen, çelimsiz görünümlü insansı bir yaratıktır. Ellerini saldıracak bir şey görmediğinde derisi haline gelmiş olan kıyafetinin içine yerleştirir. Ellerini asla bu durumdayken kullanmaz. Sanki elleri bağlıymış gibi davranır. Dişleri insanınkinden çok daha sivri ve uzundur. Dudakları yok denecek kadar küçülmüş durumdadır. Göz kapakları yoktur. Sadece çiğ yada çürümüş et yer. Zaman zaman kıkırdar ve kahkahalar atarak daha çok, daha çok acı diye haykırır. Bazen ise çığlıklar içerisinde durun lütfen, durun, yeter dayanamıyorum diye ağlar. Büyük oranda mazoşistçe ve sadistçe davranışlar sergilediği gözlemlenmiştir. Vücudu çok dayanıklıdır hasar görse bile hızlıca iyileştiği gözlemlenmiştir. Fiziksel kuvvetinin tam sınırı bilinmemekle beraber bir tankı kaldırabildiği gözlemlenmiştir. Raporlara göre zırhlı araçlardan dişleriyle söktüğü zırh çeliğini sakız gibi çiğnemiş tankı elleriyle kağıt gibi deşmiştir. Kesin olmamak ile beraber Çavuş ███'un söylediğine göre 50 km/h ile hareket ederken inanılmaz manevralar yapabilmektedir.
Omega-4 Loony Operasyonu Sorgusu:

SES KAYDI-055-A2

ID: 00-00-31

Dr. Asklepios: Çavuş biliyorum yaşadığınız şeyi atlatması kolay değil ama genel prosedür bu şekilde sizden olanları anlatmanızı isteyeceğim:
Çavuş █████:Ben ben… [Kesilmiş Kayıt]
Dr. Asklepios: Sakin olun çavuş lütfen teker teker anlatın.
Çavuş █████: Standart prosedürleri biliyorsunuz her zamanki gibi prosedürleri uyguladık sıradan bir araştırma görevi olacaktı. Benim ekibim ███ binanın dışını karantinaya almıştı diğer iki ekip ███ ve ███ ise Waverly Hills'in içini arayacaktı. İçeri girdikten yaklaşık 5 dakika sonra çığlıklarını duyduk 10 saniye sürdü. Çığlık ve silah sesleri…
Dr. Asklepios: Detay verebilir misiniz tam olarak ne zaman oldu bu olay sizinle telsiz yardımıyla iletişim kuruyorlardı.
Çavuş █████: Evet kameralarda vardı hiç biri o sikik yaratığı çekmedi. Ama bir dakika doğru.. bize binanın planında olmayan banka kasası büyüklüğünde bir kasanın raporunu vermişlerdi. O zaman düşünemedim. Yani olay dehşet vericiydi siktiğimin [Kesilmiş Kayıt]
Dr. Asklepios: Anlıyorum ilk ölümler büyük ihtimalle bu şekilde oldu oraya gelen siviller kasayı açıp RSC-055'i serbest bıraktılar.
Çavuş █████: Biliyor musun umurumda değil orda █ kardeşimi kaybettim. Hayatta kalanlar ise kendine gelebilmiş değil.
Dr. Asklepios: Olayın devamını anlatın lütfen. Bizim işimiz bu, sonuçta çoğunluğun iyiliği için pek çok bedel ödüyoruz.
Çavuş █████: Her neyse tamam. Binadan hızlı bir şekilde bir karartı fırladı ve ateş emri anında verildi. Ateş açtık ama nişan alıncaya kadar Oruspu evladı melun şey dibimizde bitti. Ah kahretsin sigara ve su alabilir miyim?[Kayıt Durduruldu]
Dr. Asklepios: Devam edebilir miyiz.
Çavuş █████: Herkesi paramparça etti! XM214 mikro silahımızdan dan sıkılan 7.62'lik mermiler yakın mesafeden sadece derisine saplanıp kalıyordu. Bir tankı elleriyle ve dişleriyle söktü içindekilere ulaşıp biz ona ateş ederken yemeye başladı. Eliyle en yakın arkadaşımın kafasını su balonu gibi sıkarak patlattı. Bir diğer arkadaşımı havaya kaldırıp hiç efor sarf etmeden ortadan ikiye ayırdı. En kötüsü ne biliyor musun kahkahalar atıyordu daha çok acı yeterli değil daha çok diye bağırırken siktiğimin yaratığı kahkahalarla gülüyordu gecenin karanlığında çığlık ve kahkaha sesleri birbirine karışıyordu. Ama biz bi sikim yapamıyorduk. En son Yüzbaşı █████ ona doğru gelen yaratığı bir fgm-148 javelin ile vurdu. Adam bildiğin kendini havaya uçurdu. Ve ve o yaratık…
Dr. Asklepios: Ne oldu çavuş. Javelin yaratığı etkisizleştirebildi mi ?
Çavuş █████: Eğer orgazm haykırışlarını etkisiz hale gelmek sayıyorsan. Evet
Dr. Asklepios: Çavuş lütfen saçmalamayı kesin.(Çavuş █████ Doktorun sözünü keser.)
Çavuş █████: Dalga geçtiğimi mi sanıyorsun. O İğrenç şey bildiğin gülümsüyor, ağızından köpükler saçıyor ve evet işte bu evet diyordu. Bildiğin kendinden geçmişti. Aynı zamanda kopan kolu ve bacağı yaralanan vücuduyla beraber iyileşiyordu tabi. Bu kadar bu sayede kaçtık. Orospu çocuğu 500 metre öteye peşimizden tank fırlattı. Tank diyorum doktor. (Çavuş █████ sorgu odasını terk eder.) [Kesilmiş Kayıt].

Penta-6 Operasyon Sorgusu:

SES KAYDI-055-A6

ID: 00-00-32

Dr. Asklepios: Evet Yüzbaşı Anomaliyi nasıl ele geçirdiniz.
Yüzbaşı █████: Ben, bir balinayı öldürecek kadar ████ uyuşturucusu verdiğimizde durdurabiliriz diye umuyordum. Ama olmadı bir kaç iyi askerimi kaybetmeme sebep oldu. Elektrikli Zıpkınlarla yani biz █████'lere bu ismi takıyoruz. Nerdeyse 1000mA elektrik verdik. En azından bu yeterli oldu. Bu şeyi yok etmenin bi yolu olduğunu sanmıyorum doktor. Onun dünyanın en derin noktasına gömün gitsin.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License