RSC-056


Saklama Prosedürleri: RSC-056'lar, Tesis-10'da nemli bir odada bulunmaktadır, sıcaklık ve nem her gün kontrol edilmelidir. Eğer ki RSC-056'lardan biri yaralanır veya da hastalanır ise, belirli ekipler hastalanan RSC-056'yı acil olarak tesisin tıp bölümünde bakıma almalıdır. RSC-056'lar günlük olarak beslenmelidir. Beslenilmesi çoğunlukla meyve veya sebzeler olmalı, et veya fazlaca yağ içeren besinler yedirilmemelidir.

RSC-056'nın herhangi bir üreme işleminde üreyecek olan RSC-056 tıp bölümüne götürülmelidir. Doğan yeni RSC-056 belirli bir bakım sonrası odaya götürülmeli, eğer doğan yeni RSC-056 saldırgan tavırlar sergilerse imha edilmeli, kalan ceset ise yakılmak zorundadır. İmha edilen RSC-056'dan kalan tüm parça ve sıvılarda aynı şekilde imha edilir (Açıklamaya bakınız.)

Açıklama: RSC-056'lar görünüşte 1.30 boyunda (17-20 kilo ağırlığında olduğu düşünülüyor) grup halinde olan bir canlı türüdür. RSC-056'ların hepsi otçuldur ve genellikle meyve ya da sebze yedikleri görülmüştür. RSC-056'ların hepsi herhangi bir tür yara aldıklarında veya da fazla yağlı bir besin tükettiklerinde eşeysiz üreme yaptıkları görülmüştür. (Genel olarak nasıl eşeysiz üreme yapabildikleri bilinmiyor) bu tür olaylarda grubun sayısı 10 olarak sabitlenmiştir. Bir doğum sırasında doğuracak RSC-056 öleceği için yeni doğan canlı öldürülmez, fakat doğuracak olan RSC-056 2 tane doğurmaya kalkışırsa yeni doğan yavrulardan biri öldürülmek zorundadır ve bu işlem 10 sabitlenmesi bozulmayana kadar devam eder.

RSC-056'lar fiziksel veya da vücut dirençleri düştüğü zaman belirli bir sürece girerler. Vücutlarında anlaşılamayan bir şekilde patlama yaratırlar ve bu patlamaların vücutlarında bulunan kimyasal sıvıların buna sebep olduğu düşünülüyor.

RSC-056'ların hepsi tavşan formuna benzer olarak doğmaktadır. Başlarında 14 santimetrelik bir şapka çıkar bu şapkalar vücuda bağlıdır. Bu şapkaların ne tür bir göreve sahip olduğu bilinmemektedir. RSC-056'lar 10 metre genişliğinde zıplayabilir, vücutları incelendiğinde normal bir insan vücuduna benzerdir. RSC-056'lar 10-9 yıl yaşayabilir. Ayrıca ölmelerine yakın zamanlarda garip davranışlar sergilerler.


██/██2014 TARİHİNDE YAŞANAN OLAY SONUCU EK BİR DOSYA EKLENMİŞTİR


Ek Dosya-I:
RSC-056-6 ██/██/2014 tarihinde bir doğum yaptı personeller tıp bölümüne RSC-056-6'yı götürdü doğum 8 dakika sürdü, doğumdan sonra RSC-056-6 ölmeye başladığı sırada bir çığlık attı atmasından 20 saniye sonra vücudunun birçok yerinden Ağız benzeri organlar çıkmayı başladı yeni doğan yavrusu ve kendisi etrafta bulunan personellere saldırdı, odada bulunan güvenlik sayesinde RSC-056-6 ve yavrusu öldürüldü Tesis müdürü olay hakkında geniş olarak bir arama başlattı.

ID: 00-00-33

Merhabalar ben Bay Kenneth Adams kendim Tesis-10'un müdürüyüm bu olay hakkında AD konseyi ve birçok yetkiliyle yaptığımız soruşturmada bulduğumuz verilere göre, RSC-056-6'nın etçile dönüşüp saldırma sebebi tamamen odasında verilen yemekte bir çeşit et ürünü olduğudur büyük ihtimal tek et yiyen aralarında RSC-056-6'ydı şanslıyız'ki başka bir RSC-056 bunu yememiş korkulan olmadı bir daha böyle bir olayın olmaması için RSC-056'nın saklama prosedürlerini değiştirilmesini talep ediyorum

Ek Dosya-II:
Bu talepten sonra AD-8 tarafından RSC-056'nın saklama prosedürleri değiştirildi aynı şekilde nesne sınıfı değiştirildi.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License