RSC-076


RSC-076.gif

RSC-076 Tesiste dolaşırken anayolda meydana gelen telekinezi (Görüntüler gizlenmiştir ve olay şahitlerine hafıza silme ilaçları verilmiştir)

{$izah}

Keşif: "Transhuman Project" ██/██/19██ yılında ilk çalışmalarına başladı. Bu proje Lier Akıl Hastanesi'nde (Norveççe Lier Psykiatriske Sykehus ya da Lier Asyl) hastalar üzerinde uygulanan bilinçsel testler ile devam etti. 19██ yılında RSC Kurumu Transhuman Project'i satın aldı. Proje ilk yıllarında basit ve zararsız testler ile sürüyordu. 19██ yılında Transhuman Project yeraltında gizli bir araştırma tesisi kurdu. Bu araştırma tesisi yaklaşık olarak 300 metre uzunluğunda bir alana sahiptir. Bu tesiste otoyol tünelleri, göller, orman ve bazı yerleşkeler bulunmaktadır. Farkındalık yaratması için bu alanlar olduğu gibi bırakılmıştır. Transhuman Project zamanla ciddi gelişmeler ve gelir elde etmeye başladı. Akıl hastalarını denek olarak kullanıyorlardı. RSC Kurumu bu proje altında akıl hastalarına kötü davranıyor ve projenin gelirlerini elde etmek için hastaların organlarını satıyordu. Projenin gelirlerinin çoğu hastalar üzerinden sağlanıyordu. Bu gelirler de projenin giderlerini kapatıyor ve artan kısmı da RSC Kurumuna gidiyordu. Transhuman Project, insanın bilişsel ve fiziksel yeteneklerini arttırmak adına insan beyni odaklı araştırmalar yapmaktadır. İnsan beyni yapısını geliştirmek adına yapılan en büyük projedir. RSC-076 bu projede ortaya çıkan ilk 4. anomalidir. RSC-076'nın numarası 0342'dir.

Saklama Prosedürleri: RSC-076'nın beyni olabildiğince az çalışmalıdır. Bu yüzden RSC-076'nın zihni uzun süre inaktif olmalıdır. RSC-076 vaktinin %96'sını uyuyarak %4'ünde ise beyninin çalışabilir en düşük seviyede olması gerekir. RSC-076'ya düzenli olarak uyuşturucu ve uyku hapları verilmelidir. Her gün bütün kaslarına egzersiz yapılmak zorundadır. RSC-076 uyanıkken olabildiğince sakin ve huzurlu bir ortamda bulunmalıdır. Bütün hayati ihtiyaçları uyurken yapılacaktır. Yemek ve su ihtiyacı kan dolaşımına verilir. RSC-076'nın bulunduğu oda 5 metreküp olup çelik yapıdadır. Odadaki gaz, ağır gazlardan oluşmalı ve havadaki karışımın olabildiğince az derişime sahip olması gerekir.(oksijen seviyesi havadaki orana yakın olmalı ve zehirli gazlar kullanılmamalı) RSC-076'nın bulunduğu odada sadece yatak bulunmalıdır. Uyanık bulunduğu oda ise huzurlu bir ortam sağlamak adına birtakım objelerle donatılmalıdır. RSC-076'nın uyanmasına yönelik tüm girişimler engellenmelidir. RSC-076'nın odasının yakınında bayıltıcı ve uyuşturucu silahlarla donatılmış DTF birimleri(minimum 10) bulunmalıdır. Bu odaya sadece seviye 4 personeller erişebilir.

Açıklama: RSC-076, 1.71 boyunda erkek bir insandır. Transhuman Project'in ilk anomalilerinden biridir. RSC-076 bazı psişik güçleri kazanmıştır. Telekinezi yeteneği çok yüksek seviyededir. Kendisi bile telekinezi yeteneğini kontrol edememektedir. Duyguları ve ruh hali telekinezi yeteneğini doğrudan etkilemektedir. RSC-076 maddeleri doğrudan hareket ettirebilmektedir. Maddesel yapıya sahip tüm cisimleri kontrol edebilmektedir. RSC-076'ya yaklaşmak oldukça tehlikelidir. RSC-076'nın telekinezi yeteneği kendi zihnine bağlıdır. Bu yüzden RSC-076'nın psişik güçleri sadece beyni ile engellenebilir.

RSC-076'nın kafasının bir bölümünde gümüş metali bulunur. Bu metalin ona anormal özelliği kazandırdığı düşünülse de diğer deneklere aynı işlem yapılınca RSC-076'nın telekinezi özelliğini kazanmadıkları görülmüştür. Ayrıca RSC-076'nın kafasındaki gümüş metali çıkartılmaya çalışıldığında ortamdaki maddelerin çok daha şiddetli püskürtüldüğü görülmüştür. Bu yüzden RSC-076'nın kafasındaki metal çıkarılmamalıdır. RSC-076'nın yok edilmesi hakkında bazı işlemler denenmiştir. Fakat AD konseyinin kararı sonucunda bütün RSC-076 infaz etme işlemleri yasaklanmıştır.

RSC-076 maddelere 1 pW - ████ kW'a kadar güç uygulayabilir. 100 m³'e kadar pW değerlerinde güç uygulayabilmektedir. RSC-076'nın yaklaşık menzili 106.8 m³'tür. 500 kg cismi yakın mesafeden kolaylıkla kaldırabilirken 1000 kg cismi yakın mesafeden zorla kaldırabilmektedir. 10 tonluk cisimleri ise sadece kıpırdatabilmektedir. Maddelerin ufak partiküllerini hareket ettirerek sıkıştırıp bükebilse de atomik yapıya bir etkisi henüz gözlenmemiştir. Fiziksel reaksiyonlara doğrudan etki edebilirken kimyasal reaksiyonlara herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. RSC-076'nın kendi vücuduna telekinezi uyguladığı bilinmektedir. Fakat bunu nadir yapmakta ve hareket amacıyla uygulamaktadır.

Ek Belgeler:


00-00-53

Amaç: Saf Gümüş ile İnsan Beyninin Orta Temporal Girus bölgesindeki ████ kısmının etkileşimi, yer değişimi ve sonuçları
Ameliyat Doktorları: Doktor ██████, Doktor Asgard, Doktor Roope, Doktor █████, Doktor Bjork, Doktor Asistanı ███████
Gözlemci Doktorlar: Psikiyatrist █████, Doktor ███
Deney Sonucu: BAŞARISIZ
Deney Raporu: Denek-0342 sakinleştirildi ve 012 No'lu Ameliyathaneye götürüldü. Beyin cerrahisi için 5 doktor ve 1 asistan görevlendirildi. Denek-0342'nin herhangi bir sorun çıkarmaması için 2 gözlemci doktor görevlendirildi. Hasta sakin bir şekilde ameliyat yatağına yatırıldı. Kolları ve bacakları bağlandı. Yakınlarda Gümüş metali bulunmadığı için RSC-010'dan Gümüş metali getirildi. Gümüş metali beynin şekline uygun yontuldu. Gümüş parçası 58.3 gram ağırlığındadır. Cerrahi operasyon gerçekleştirildi. Operasyon sırasında kafatasının ufak bir bölümü kesildi. Beyin parçası başarılı bir şekilde çıkarıldı. Hastada sağlık problemi görülmedi. Gümüş parçası entegre edilirken elektrik kaçağı yaşandı. Bu kaçak yaklaşık 100 volt 350 mA'dır.(Bu değerler ameliyat cihazları ve Denek-0342'nin tepkisi ile yaklaşık olarak tahmin edilmiştir) Denek-0342'nin beyin ölümü gerçekleşti. Fakat gümüş parçası başarılı bir şekilde entegre edildi. Hasta öldüğü için deney başarısız olarak kayda geçti. Fakat 12 saniye sonra Denek-0342 tekrar hayati fonksiyonları gösterdi. Denek-0342 bir anda agresifleşti. Hasta yatağı kırdı ve ameliyat aletleri Doktorlara saplandı. Gözlemci doktor bunun telekinezi olduğunu belirtti. Olay anındaki tüm doktorlar öldü. Ameliyathane dışındaki 3 doktor ve 4 DTF personeli daha hayatını kaybetti. Denek-0342 bir DTF birimi tarafından bayıltılarak etkisiz hale getirildi. Deney raporu sonlandırıldı.

Not: Denek-0342'nin hayatta kalması mümkün değil. Kameralar ve raporlar bu kadar yüksek derecede bir elektrik akımının insanın derisinde yanmalar göstereceği ve ani ölümün gerçekleşeceğini kanıtlar nitelikte. RSC-076'nın insanüstü seviyede telekinezi göstermesi ise tamamen imkansız. Bu lanet yaratık kesinlikle bilimin ve transhümanizmin eseri olamaz. Bu varlık derhal yok edilmeli.

-Dr. ██████

00-00-54

Akıl Hastası: Denek-0342
Denek-0342'nin Psikiyatrist █████ tarafından dosyası:
Denek-0342'nin gerçek ismi Haron Svendsen'dir. Haron içe kapanık, fazla duygusal ve asosyal bir akıl hastasıdır. İnsanlardan nefret eder. Kardeşi Astryd sevdiği tek kişidir. Zor bir çocukluk geçirmiştir. Babası alkolik, annesi ise hayat kadınıdır. Aile içi şiddet görmüştür. Lisedeyken ailelerinden kaçmış ve uyuşturucu kaçakçılığına başlamışlardır. İşledikleri cinayet sonrasında hapis yerine akıl hastanesine yatırılmışlardır. Lier akıl hastanesinde geçirdikleri sürede birçok deneye ve şiddete maruz kaldılar. Bazı organları kesilmiş ve satılmıştır. Son deneyinde bazı anormal özellikler ortaya çıkmış ve telekinezi yeteneği ile 12 RSC personeli öldürmüştür. Kardeşi Astryd'i odasından kurtarsa da ikisi de DTF'ler aracılığıyla etkisiz hale getirilmiştir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License