RSC-082


Keşif: ██/██/19██ tarihinde ████ kasabasının yakınlarında bir at çiftliğinde paranormal olayların yaşanması ile Kurumun dikkatini çekmiştir ve Kurum incelemek için bu bölgeyi satın almıştır.

Saklama Prosedürleri: RSC-082'nin muhafaza edilmesi imkansız olmasından dolayı RSC-082'nin etkilediği alanlar tamamen kapatılacaktır ve sivil halkın RSC-082'nin etkilerinden uzak tutulması için bütün mevcut gereçler yapılacaktır.

Açıklama: RSC-082, ████ kasabası ve çevresini etkileyen bir anomalidir, bu anomali fiziksel olarak bir görünüşe sahiptir, kabaca cadıyı andıran insansı bir varlığa benzemektedir. RSC-082'nin anormal özelliği kişilerin düşünce sistemine göre bilinç altılarında değişik bulgular oluşturmaktır. RSC-082 çoklu olarak gözükebilmektedir.

RSC-082, konuşmaz fakat isterse canlının bilincinde iletişim kurabilir. RSC-082'nin bilinci olduğunu ve oldukça zeki olduğu Kurumun araştırmacıları tarafından onaylanmıştır. RSC-082 direk saldırmaz hatta deneği birkaç gün boyunca rüyalarına girdiği ve çoğu zaman onun bilincine girerek psikolojik travmalara soktuğu, en sonunda ise kurbanın intihar etmesini sağlamaya çalışır ve kurbanın ölmesini bekler. Bu bekleyişte bile deneği korkutmuş ve yine bilincine girerek deneği delirtmiştir. Ayrıca RSC-082 deneği kendisinden 20 metre uzakta bile bilincini kontrol edebiliyor.

RSC-082'nin genel özelliklerinden biri ise hızlı olmasından gözden kaybolabilir ve aniden belirip tekrardan yok olabilir, bu yüzden RSC-082 saklanamaz sadece zapt edilebilir. RSC-082'nin üstünde olan tüm ölçümlerin başarısız olduğu veya tespit edilemediği artık kabul edilmiştir. RSC-082'nin anormal özellikleri kesin bir biçimde açıklanamaz çünkü kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Birçok personel ve deneklerin RSC-082 hakkında düşünceleri çok karmaşık ve bir nevi de ilginçtir.

RSC-082'nin birkaç örneği yakın bölgede bulunan Tesis-██'de saklanmaktadır aynı şekilde öğeler için belirli bir sınıflandırma işlemi koyulmuştur.

Ek Belgeler:

Omega-4 Departmanından Güvenlik Bildirisi

Tarih: ██/██/████

Amaç: RSC-082'nin bulunduğu bölgenin gözlemlenmesi

Bildiri: RSC-082, bulunduğu bölgede ██/██/████ tarihinde saat ██:██ sıralarında 6 tane benzer örneği ile belirdi. Zeta X birimi acilen prosedür gereği 082-UCB seri numarasını aramış v kısa bir süre içinde aktif 3 Epsilon-25, 2 Tango-1 ve 1 Mono-12 ekipleri belirlenen görev çizgilerinde konuşlandırılmış ve Ghostwarrior-88 ekibi ise kırmızı çizgide RSC-082'in hareketlerini incelemeye başlamıştır. RSC-082 30 dakika boyunca hareketsiz bir biçimde durduktan sonra bir anda bulunduğu alana yıldırım düşmüştür1 ve yıldırım 1 km'lik alan içerisindeki tüm elektronik cihazları etkisiz kılmıştır ve bölgede büyük bir yangın çıkmıştır. Yangın Firepump-078 birimi tarafından 1 saate durdurulmuştur fakat RSC Kurumu gerekli olan jeneratörleri, yedek sistemleri v.b. bu Tesis'e sağlamadığı için Squadre-9 ve Omega Squad-1 ekipleri gelene kadar Tesis elektriksiz kalmıştır bunun üzerinde Acil Durum Kanalı aktifleştirilmiş ve tüm personeller Muhafaza Sığınağına yerleştirilmiştir. Gerekli yardımın gelmesi 1.30 saat sürmüştür.


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License