RSC-085


Keşif: RSC-085, 10/02/19██ tarihinde "Ahwaz" şehrinde Osmanlı askerleri tarafından bulunmuştur. Bulgulara göre İngilizlerle yapılan bir savaşta bu anomali kullanılmıştır. Osmanlı askerleri gece baskını sırasında bu anomaliyi kullanmış, ordunun büyük kısmı ortadan kaybolmuş ve savaş İngilizlerin lehine sonuçlanmıştır. Daha sonra ise 1940'lı yıllarda RSC Kurumunun eline geçmiştir.

Saklama Prosedürleri: RSC-085, Tesis-89'da tamamen karanlık bir odada muhafaza edilmektedir. Hücreye ışık girmesi durumunda en kısa sürede ışık kaynağı bulunup yok edilmelidir. Işık geçirmeyen bir sandık içinde saklanan RSC-085, sadece seviye 4 ve üstü ve izin almış personeller tarafından açılabilir.

Açıklama: RSC-085 bir el feneridir. Bulunduğu zamana göre teknoloji ötesinde bir alet olan RSC-085, herhangi bir güç kaynağı (mesela pil) gerektirmez. El feneri açıkken menzil boyunca etrafa beyaz ışık demeti saçar. Bu demetin fotonu tamamen beyaz olup, herhangi başka bir renge rastlanmamıştır. Menzilin dışında da hiçbir renk bulundurmadığı görülmüştür. Yani menzilin dışı tamamen siyahtır. Fakat RSC-085 ne olursa olsun kendi rengiyle görülebilir. El feneri kapalıyken menzil boyunca siyah ışık demeti saçan RSC-085, menzili dışında da genelde bütün renkleri bir arada bulundurur. Yani menzilin dışı saf beyaz renktedir. Beyaz renkteki bölgeye hiçbir zaman göze gelmemelidir, görülmesi durumunda ise kısa bir sürede (yaklaşık 3 saniye)canlıda körlük oluşur. Kör olan canlıların gözleri tamamen beyaz renge büründüğü görülmüş olup, siyah bölgede tam olarak ne olduğu bilinmemektedir. Çünkü siyah bölgedeki canlılar kaybolduğu düşünülmekle beraber, Boyutlar arası geçişin söz konusu olduğu tartışılmaktadır. Kernez, paralel evrenler arasında geçiş yapıldığını öne sürmüştür.

RSC-085 tarafından kör edilen canlıların akıl sağlığı zarar gördüğü saptanmıştır. Bu zarar kişiden kişiye değiştiği görülmekle beraber, bazı denekler intihar etmiştir. Fakat her denek tek bir konuda ısrar etmektedir. Genelde kör edilen canlılar şunları der:

- Görüyorum!
- Bunu görmelisin.
- Bu güzelliği görmek için geç değil.

Kör olan kişilerin RSC-085'i görebildiği testler sonucu anlaşılmıştır. Fakat başka hiçbir şeyi göremiyorlar. RSC-085'i "Güzellik kaynağı" şeklinde tanımlıyorlar.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License