RSC-092


Keşif: ██/██/19██ tarihinde Berlin şehrinde başı boş gezerken bulundu ihbar sonucu RSC-092 emniyete götürüldü anormal doğası anlaşıldığı zaman RSC Kurumuna iletişim kuruldu, RSC-092 güvence altına alındı.

Saklama Prosedürleri: RSC-092, Tesis-10'da tutulmaktadır. Odasında RSC-092 duygusal bir özlem yaşamasını engellemek için 1900'lü yıllardaki bir yatak odasındaki mobilya v.b. eşyalar bulunmaktadır. RSC-092, istediği gibi tesis etrafında gezinip, ana kafeteryada yemek yeme iznine serbesttir. Bir izleme cihazı RSC-092'ye yerleştirilmiştir ve geri çıkarılmaz. RSC-092'nin yeryüzüyle iletişime geçmesi ve tesisten ayrılması yasaktır.

Açıklama: RSC-092, görünüşte 1.87 boyunda 64 kilo ağırlığında (kendisinin Alman asıllı olduğunu söylüyor) 1. Dünya savaşından kalma bir Alman askeridir anormal doğası gaz maskesi (RSC-092-2 olarak bahsedilecek) ve kendisinde bulunmaktadır, RSC-092 herhangi bir fiziksel zarar görmez aynı şekilde tüm hastalıklara bağışıklığı olduğu keşfedildi, RSC-092 bu değişimleri, sadece kendisine bahsedildiği an fark eder ve bu değiştirmelerin nasıl, neden, veya ne zaman yapıldığını bilmediğini, günümüzde gözünü açtığında bunlara sahip olduğunu söylemektedir detaylı bilgi için röportaj-001 dosyasına bakınız.

Kendisine "Herbert Köhler" olarak hitap eder RSC-092 genelde yardımsever bir kişiliğe sahiptir genellikle personellerle iyi geçinir ve sosyal aktivite olarak sanat ve spor ile uğraşmaktadır (Videoyunları ve modern aktivitelere karşı ilgisi olduğu gözlemlendi.) aynı şekilde tarihe de özel olarak merak ettiği bilinmektedir. RSC-092 herhangi bir şekilde RSC-092-2'yi kullanarak elektrik akımlarını kontrol edebilmektedir bu özellikler Tesis-10'daki sistemi bozabileceği için RSC-092'ye bunu kullanması tamamen yasaktır.

RSC-092-2'nin varlığı her türlü elektrik akımlarına zarar vermektedir fakat RSC-092 dışında maskeyi giyen herkes elektrik akımını yönetemedi bu yüzden bu sadece RSC-092'ye has bir kontrol olduğu düşünülmektedir.

Röportaj-001:
RSC-092 ile Dr. ████ 05/03/19██ tarihinde röportaj yaptı.

Açıklama:RSC-092 ile Dr. ████ Röportajı

ID: 00-00-66

Yer: Tesis-10


Dr. ████:Evet röportaja başlayalım Bay Herbert.

RSC-092: Freilich başlayabiliriz.

Dr. ████:Pekala öncellikle sormak istediğim şey bu özelliklerin nerden veya da ne zaman geldiğini biliyor musun?

RSC-092: Bu konu hakkında tek bildiğim şey savaş sırasında yaralandığımdı, yerde kanlar içinde gözümü kapattığımda (İç çekerek) bir an gözümü açtığımda ara sokak tarzı bir yerde uyanmıştım, ayağa kalkıp hareket ettiğimde sokakta olan birkaç kişi bana hakaret edip üstüme atlamıştı bıçakladıkları halde hiç bir şey olmadı, galiba bu güçleri keşfettiğim andı..

Dr. ████:Anladım peki ya maskenizin böyle bir özelliği var mıydı?

RSC-092: Hayır sadece normal bir maske sanırsam aynı şekilde orda da keşfetmiştim.

Dr. ████:İlginç pekala bu soru hakkında gerçek bir cevap alamayacağım galiba.

RSC-092:Büyük ihtimal.

Dr. ████:Neyse o zaman, peki bu kurum hakkında bir düşünceniz var mı?

RSC-092:İlginç bir teşkilat ve geniş çapta iş yapıyorsunuz şahsen normal bir vatandaşken bu dünyanın sizler tarafından korunduğu hakkında hiçbir bilgim yoktu sadece duyduklarım bazı hayalet hikayeleri veya benzeri şeylerdi.

Dr. ████:Anladım bu arada röportaj için teşekkür ederim Bay Herbert.

[RÖPORTAJ BİTTİ]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License