RSC-103


Keşif: ██/██/20██ tarihinde Brezilya'da Amazon Ormanlarında büyük bir sisin başlamadan önce Amazon Ormanında kamp yapmaya giden William █████ ve Ashley ███████ çiftine sis başladıktan sonra tanıdıkları hiç bir şekilde ulaşamaz, polisi arayıp William ve Ashley'in bulunmasını talep eden ve haber beklerler. Polisler ve yerel arama kurtarma ekipleri sisin git gide azalmasından faydalanarak 4 saat 36 dakikalık arama sonunda William ve Ashley'in cesetlerine ulaştılar. Yapılan otopsi sonuçlarında iki bedende de vücut içi kanamalar, kesikler, organların parçalanması, iç iltihap'a rastladılar. Dıştan bakıldığı zaman hiç bir şekilde fiziksel bir hasara rastlanmamıştır. Olay basına farklı şekilde yansıtılmıştır ve tamamen gerçekliğinin yayınlanması yasaklanmıştır.

Olaya RSC kurumu, ██/██/████ tarihinde ██████ Ormanlarını detaylı şekilde yine sisin olduğu bir gün araştırarak sıkı bir inceleme sonucu genellikle insan formuna bürünüp gezebilen, şekil değiştirebilme kabiliyetine sahip, yürüyen temelinde gölgeyi andıran ve gölgeyle tıpatıp aynı olan bir varlığın etrafta dolaştığını gözlemlediler. Sis geçmeden DTF ekipleri ve RSC ajanlarının uzun uğraşlar sonucu buharlı, nemli taşınabilir kayganlaştırılmış kalın camdan ve 8 metre²lik bir kabın içine sokarlar.

EK NOT: RSC-103, alınırken etraftaki DTF ekiplerine ve ajanlara saldırmamıştır, sebebi hala bilinmiyor.

Saklama Prosedürleri: RSC-103, Tesis-211'de 50 metre²lik bir odada 150 santim genişliğinde kalınlığında kırılmayacak, kayganlaştırma yapılan nemli camlardan oluşan odada muhafaza edilmelidir. Kapıda camdan 130 santim kalınlığında kaygan olmalıdır. Odanın tabanı ıslanmış bitkilerden, çimenlerden, solucanlardan, örümceklerden ve böceklerden olmalıdır. Oda belirli bir buhar seviyesinde tutulmalıdır. Buharda en fazla görüş mesafesi 1 metre olmalıdır. Buhar azaldığı zaman yukarıdan buhar oluşturacak ısıtmalı makineler ile odaya buhar verilmelidir. Her hafta odaya 50 solucan, 50 örümcek ve 50 böcek atılmalıdır (Türler fark etmez). Odaya erişim 5. seviye ve üzeridir, deney yapılacağı zaman Alpha Direktör tarafından izin verilmelidir. Kapı kesinlikle açılmamalıdır, içerideki ışık seviyesi dışında ışık dışarıdan veya içeriden çoğaltılmamalı veya verilmemelidir.

Açıklama: RSC-103, genellikle insan gölgesi formunda dolaşan, nadiren hayvan, obje formuna dönüşebilen, dönüştüğü formlarda formun temeline ait hiç bir özelliğe sahip olmaz. RSC-103, şimdiye kadar konuşup konuşmadığı belirlenememiştir nadiren konuşabildiği deneylerde gözlemlenmiştir. RSC-103'ün kurbanının üzerine doğru hızlı adımlar ile durmaksızın yaklaşır ve bükülür gibi dümdüz bir hale bürünüp yüksek bir hızla kurbanın içerisine girer. dışarıdan hiç bir fiziksel hasar veya değişim görülemez. İçerisine girdikten sonra sırasıyla aşağıda ki fonksiyonlar gerçekleşir;

Vücudun içerisine girdiği bölgede ağrı başlar.
Tüm vücuda ağrı yayılır.
Vücutta iltihaplar çıkmaya başlar.
İç kanama başlar.
İç deride kesikler durmaksızın açılır.
En az hayati önem taşıyan organlardan başlayarak, organlar yırtılıp, parçalanır. Kurban muazzam acılar çeker.
Kurban Ölmüştür.

RSC 103'ü kurbanından ayırmak kesinlikle mümkün değildir ve denenmesi sonucunda ayırmaya çalışan kişi RSC-103'ün bir sonraki peşini bırakmayacağı kurbanı olur. Genellikle saldırgan tavırlar sergilese de RSC-103, bazen üzerinde deney yapılma amacıyla kullanılan deneklere dokunmamış veya görmezden gelmiştir, bazen kendi cinsine karşı dürtmeler yaparak taciz ettiği gözlemlenmiştir. Nadiren meraklı tavırlar sergiler ve dans etmeyi sever. Bazı hayvanlara karşı sevgi besler, sevdiği hayvanın sonu ölümdür. RSC-103'ün cinsinin erkek olduğu ve kendi cinsine karşı anormal sevgi beslediği ve hoşlandığı gözlemlenmiştir. Gerekli ortam olmadığı zaman RSC-103 tam gücünü kullanamaz ve arada kaybolur.

Deney 103-1:

ID: 00-00-67

Denek 42██'e RSC-103'ün odasına sokulmadan önce RSC-103'e karşı nazik ve iltifat ederek, sakin bir şekilde yaklaşması söylenir. Eline taşınabilir kolay kullanımlı, dayanıklı el kamerası verilir. El kamerasını ne olursa olsun bırakmaması ve düzgün şekilde çekim yapması tembihlenir. Denek 42██ odaya giriş emri geldiğinde içeriye girer. Ses kayıt sistemi de olan kamera dışarıdan izlenir ve dinlenilir. Denek 42██'in heyecan, gerilim ve korkudan dolayı nefes sesinin şiddeti ve hızı net şekilde duyulur. Denek 42██ RSC-103'e kendisini toparlayıp heyecanını bir yandan bastırmaya çalışarak kendisine denilen talimatları uygulamaya başlar. RSC-103'e "Sizin güzelliğiniz benim gölgemden daha bir göz alıcı, siz gözümü şenlendiren, kalbimi hızlandıran ve sevgimin size…" devam edemez ve düşük sesle "Lanet olsun bu ne saçma ve boktan bir şey, böyle bir saçmalık görmedim" der ve tekrar iltifat etmeye devam eder, adrenalin seviyesi ve heyecanı iyice yükselmiştir ve artık mantıklı cümleler söylemez, "Senin güzelliğin kadar buğdayda güzellik yok" der ve gerilim ile RSC-103'e bakmaya devam eder. RSC-103'e tüm bu cümlelerin başından beri hiç hareket etmemiştir, cümleler bittikten 4 saniye sonra yerinde garip hareketler sergilemeye başlar. Bunun RSC-103'ün dansı olduğu açık ve nettir, Denek 42██'e yaklaşıp boğuk ve kaba bir ses tonu ile "Aşk ölüm kadar korkutucu" der ve Denek 42██ kendi kendine "Ne" der ve hemen ardından RSC-103 Denek 42██'in içine girer ve kamera 7 saniye sonra düşer ve Denek 42██ ölmüştür. İçerideki Buhar temizlenir, nem giderilir ve Denek 42██'in cesedini almak üzere DTF ekipleri içeriye girer.

EK NOT :


Deney 103-1, RSC-103'ün kendi cinsine karşı duyduğu ilgiyi inceleme ve araştırma amacıyla yapılan denemelerdir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License