RSC-105


Keşif: RSC-105, ilk kez 20. yüzyılın başlarında Mısır'da, arkeologlar eseri denizin dibindeki bir harabede keşfetmiştir. Anormal etkilerini göstermeye başladığı zaman RSC Kurumu tarafından ele geçirilmiştir.

Saklama Prosedürleri: RSC-105, Tesis-223'te kendisi için özel olarak oluşturulmuş muhafaza odasında barındırılmalıdır. RSC-105 bunun dışında 35 santim yüksekliğinde bir kasa içerisinde muhafaza edilmektedir. Kasa mühürlenmiştir. Odası 2 günde bir kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. RSC-105'in bulunduğu odaya Seviye 3 ve üstü personeller girebilir.

Açıklama: RSC-105, tam olarak kesin bileşimi bilinmeyen tahmini olarak 200.000 yıl önce ortaya çıkmış olan el işlemeli bir taştır. Taşın tam olarak boyutu söylenemez çünkü bazı bölgeleri zarar görmüştür. ( büyük ihtimal yapılan savaşlar, doğal felaketler sonucu yıprandı.) RSC-105'in anormal etkileri kişinin taşa dokunduğu andan itibaren başlamaktadır.

RSC-105'e temas eden kişi RSC-105 ile tek taraflı bir iletişim kuracaktır. RSC-105 kişilerin ellerinde markalı bir Signet oluşturur. Bu işaret sayesinde kişi aniden gökyüzüne doğru ateş eden büyük bir enerji dalgalanması salmaktadır. Kişi herhangi bir etmen tarafından hasar aldığı zaman bu enerji daha da güçlenmeye başlar. Zamanla kişi neredeyse tüm enerjileri emme yeteneğini kazanır.

Bir kalp atışına sahip herhangi bir organizma, RSC-105'in 20 metrelik bir yarıçapından geçtiğinde, kişi, başlarındaki bir kalbin uzaktan atışını duymaya başlayacaktır. Duyulan kalp atışı doğrudan hastanın kendi kalp atışına karşılık gelir, çarpıntı sıklığı hastanın nabzı ile artar veya azalır. Uzun süreli maruz kalma, çeşitli ek psikolojik etkilere neden olur.

RSC-105 ile ilk defa iletişim haline geçen kişilerin yaşadıkları aşamalar:

• Aşama 1: 4-9 dakika: Düşük düzey rahatsızlık ve endişe duyguları, kusma, sık sık yediklerinden dolayı zehirlenme, nöbet geçirme ve anormal olarak "iştah artışı" gibi şikayetler yaşarlar.

• Aşama 2: 10-19 dakika: Yavaş yavaş artan kaygı ve paranoya duyguları. Etkiler en geç 9 dakika içinde sona erer.

• Aşama 3: 20-35 dakika: Üst düzey anksiyete ve paranoya duyguları. Denek halüsinasyon görmeye başlar. Etraflarındaki her şeyi kırmızı ve mor tonlarında gördüğünü ve fısıldayan sesler duyduğunu bildirir. Deneklerin 27%'si güçlü suçluluk duygusu bildirmektedir. Etkiler, 60 dakika içinde sona erer.

• Aşama 4: 40-60 dakika: Önceki belirtiler artar. Halüsinasyonlar daha canlı ve görsel hale gelir; sık halüsinasyonlar arasında duvarlardan geçen kan perçinleri, ölü cisimlerin görüntüleri, çarpma, çığlık ve ayaktan ceset benzeri figürler bulunur. Bu aşamada RSC-105 kişinin ellerine markalı bir signet oluşturmaya başlar ve gücü ona aktarır.

• Aşama 5: 60-80 dakika: Önceki belirtiler artar. Deneklerin% 100'ü zihinsel olarak RSC-105'in etkisini bırakamamıştır. Maruz kalan deneklerin 38%'i katatoni durumuna girer. Artık tamamen güç onlarla birliktedir bu durumun herhangi bir tedavisi yoktur.

• Aşama 6: 80+ dakika: Hayatta kalan denekler artık RSC-105'in etkisini bırakamıyor. Ayrıca birçoğu bu durum belirtmedikçe farketmiyorlar. Önceki semptomlar artık gerçekleşmemektedir. Kişi artık başka enerjileri emebilme yeteneğine sahiptir. Genel olarak pasif duruş sergiler fakat yabancı bir madde gördüğü zaman agresifleşmektedir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License