RSC-106


RSC-106-18

RSC-106-18

{$izah}

Saklama Prosedürleri: RSC-106 Kendisine özel olarak yapılan odada durmalıdır ve beslenmelidir. RSC-106 ve örneklerinin yeri şu anada bilinmemektedir. Görülen veya görüntülenen örnekler kurum tarafından ele geçirilecektir. Şu ana kadar 42 adet örnek bulunmuştur. yakalanan RSC-106 örnekleri Tesis-044'te kendilerine ait 40 metre²lik arka bahçeyi anımasatan bir ortam ile birlikte odada muhafaza edilmektedir.

Açıklama: RSC-106 Şu anda Tesis-044'te Rahatça dolaşabilir kurum çalışanlarla sohbet edebilir ve oyunlar oynayabilir. RSC-106 Şu anda nerede oldukları bilinmemekle birlikte kaç adet örnekleri olduğu da bilinmemektedir. Madde yapısında kil, çamur, beton v.b. şeyler bulunur. üreme yapabilirler ancak insanlardan ayrı olarak üreme ağız yoluyla gerçekleşir. dişilerde rahim bulunmaz onun yerine gırtlak bölümündeki ki kilden bölüme sperm gönderilir. Sperm hücreleri incelendiğinde insan sperm hücrelerine nazaran kil bulunur. erkeklerde testis yoktur tekrar gırtlak bölümündeki yuvada sperm hücreleri üretilir. organlar insan organlarına aşırı benzemektedir ve içlerinde insan kanına benzer kırmızı ve beyaz kan hücreleri bulunur. Bilinen örnekler soruşturma altına alındığında bir ses çıkartarak ölmüşlerdir. RSC-106'nın örnekleri bahçelerde ve mağazalarda taklit yaparak yaşadıkları keşfedilmiştir. Herhangi bir ihbar sonucu örnek bulunur ve kuruma hapsedilir. Ortaklaştıkları, üreyebildikleri, kendi dillerini oluşturdukları bilinmektedir. Bilinen topluluk kısmı Kanada'nın ████ şehrindeki kanalizasyondur. Özel Gnoma Baskını ile orası basılacaktır. Kendi dilleri █████ye aşırı benzese de bir ████'a dinletildiğinde bunun başka bir dil olduğu söylenir. Bir birbirleri ile üremesi Deney-106-12'de keşfedilmiştir. saldırgan yapıları bulunmasa da agrasif yapıları vardır ve zeka olarak ortalama 45 IQ dur. İnsan ile karşılaştığında agrasifliği sürdürür ve aç kalır ise insana saldırır.

Deney-106-14:
RSC-106-20[Dişi] ile RSC-104-53[Erkek] ██2'lik odada 1 ay yalnız bırakılmıştır ve gözlemler sonucu çiftleştikleri ve RSC-106-20'nin hamile olduğu anlaşıldı. Doğum gerçekleşmesi Yüksek Konsey tarafından reddedildi.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License