RSC-107


Keşif: RSC-107, ██/██/19██ yılında Birleşik Krallıkta ünlü bir kuyumcu firmasının bir bayisinde satılık halde bulunmaktaydı. Satın alan kişinin üzerinde yaşattığı anormal etki yüzünden RSC-107 için Kurum Ajanları devreye girmiş ve Tesis-141'de güvence altına alınmıştır.

Saklama Prosedürleri: RSC-107, Tesis-141'in güvenli muhafaza kanadında 3 metre²lik bir muhafaza odasında güvence altına alınmalıdır. RSC-107 ayrıca 10 santimetreden (4 inç) kalınlığında, hava geçirmez bir şekilde kapatılmış cam bir kutu içinde tutulmalıdır. RSC-107'nin muhafaza alanı dışında en az 2 Zeta-X personeli bulunmak zorundadır. Muhafızlar her zaman dışarıda kalmalı ve hiçbir koşul altında muhafaza odasında bulunmamalıdır.

Açıklama: RSC-107, Longines markalı bir cep saatidir. saatin ağırlığı 120 gramdır. yapısında bakır, demir, cam ve plastik bulunur. saatin 60'lı yıllarda üretildiği düşünülüyor. Horolojist Auguste Agassiz tarafından üretildiği bilinmektedir. RSC-107'nin anormal özelliği ise onunla temas eden canlıların ölüm tarihlerini göstermesidir. RSC-107, herhangi birisi ile temas ederse 24 saat içerisinde bu etki gerçekleşir ve kişi için belirtilen saate ölüm gerçekleşir. RSC-107'nin bu özelliği nasıl gerçekleştirildiği hala bilinmiyor.

RSC-107, bugüne kadar hiç yanılmamıştır. RSC-107 tarafından beliren her olay, genel olarak gece yarısında gerçekleşti. RSC-107 ayrıca bireysel aşırı organizmaların ölümlerini, hükümetlerin çöküşünü, büyük kurum ve kuruluşların dağılmasını ve ██ ███ v.s. gibi ihtimalleri tam olarak tahmin edilebilir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License